Powrót do aktualności

Piaty lev ostateczny i blokad Bóstwa

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Piaty lev ostateczny i blokad Bóstwa

Temat zawiera 11 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Sansara 4 lat, 6 miesięcy temu.

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #13205

    Perun
    Uczestnik

    Witam wbiłem 5lev ostateczny i nie moge odpalić misji z Bóstwem pokazuje mi bym wykonał ostateczną misje głowną …nie wiem która to misja ,bo z tego co rozumiem to miałem wbić 5lev ostateczny może któs miał taki przypadek ??

    #13208

    UpadlyKociak
    Moderator

    Porozmawiałeś z wszystkimi npc? Po wbiciu lvl 5 dostajesz misję i musisz pobiegać do kilku npc i z nimi pogadać. Pozdrawiam

    #13226

    Perun
    Uczestnik

    Witam ponownie niestety nie mam żadnej rozmowy na wszystkich mapkach wogóle nie wyskoczyło mi info na temat dalszej rozgrywki( misji )poziomu 5tego.. Loch próby z bóstwem zablokowany dalej..co naciskam ikone bóstwa pisze bym ukonczył głowna misje poziomu ostatecznego…

    #13308

    22225865
    Uczestnik

    hejo:)
    mam ten sam problem pisałem do supportu ponad tydzien temu i nic dotad z tym nie zrobili:( dalej nie moge tam wejsc a poziom 5 wbiłem aco do misji to nic nie mam:(latałem po mapkach i probowalem ale nic to nie dało:(

    #13311

    Perun
    Uczestnik

    Hej dzieki za odezwe bo dzisiaj też napisalem na support w tej sprawie bo to w takim razie jest jakiś bład mam nadzieje że to szybko ogarną:)teraz pozostanie tylko czekać..

    #13469

    22225865
    Uczestnik

    hmmm i nadal nic nie zrobiliscie zeby mi to naprawic:(

    #13470

    22225865
    Uczestnik

    perun a jak u ciebie?

    #13559

    Perun
    Uczestnik

    Wyslałem jeszcze boczne okno z misją by pokazać ze tam nie mam tego zadania na odblokowanie tego bóstwa bo suport chcial wiedziec co tam mam z tymi misjami ..I czekam dalej na dzialanie z ich strony ..Jesli się coś zmieni napisze napewno ..

    #13570

    22225865
    Uczestnik

    ok to czekam co ci odp bo mi nic a jutro minie juz 2 tyg jak do nich napisałem i screeny tez wysałem pozdrawiam:)

    #13588

    22225865
    Uczestnik

    hejo:)
    Perun dzisiaj po przerwie technicznej dodali zadanie głowne na lev 5 ijuz wszystko mi działą jak zrobiłem te zadania:)pozdrawiam

    #13590

    Perun
    Uczestnik

    Super u mnie też już działa …i już troche RB wpadło…Dzieki za usuniecie usterki i pozdrawiam i oby jak najmniej było takich sytuacji:)

    #13657

    Sansara
    Opiekun forum

    Dziękujemy za cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    Zespól WS

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.