Powrót do aktualności

ostateczny poziom

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne ostateczny poziom

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Koujou 4 lat, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #13240

    21775431
    Uczestnik

    jak w tytule rozumiem coś zrobiono coś poprawiono i coś wyłączono – może ktoś to naprawić?

    #13243

    Koujou
    Uczestnik

    Kompletny brak sensu, tytuł to „ostateczny poziom” i co? No jest taki, nawet się go wbija/ulepsza.
    „rozumiem coś zrobiono coś poprawiono i coś wyłączono”, no to skoro masz takie info, to o co pytasz?
    „może ktoś to naprawić?”, ale co?

    Sformuj to wszystko z jakimś sensem, logiką, opisz swój problem, zadaj konkretne pytanie, to może ktoś ci odpisze, a tak to powodzenia.

    #13253

    21775431
    Uczestnik

    Konjou zrobili aktualkę, która nie działa to co mam napisać ? Proszę w czwartym wierszu przestawić system jedynkowy a może to ma być w piątym. Czy teraz zrozumiałeś co pisze i dlaczego czy może dokładniej wyjaśniać?

    #13274

    Koujou
    Uczestnik

    Jakbyś zapytał, czy ktoś wie dlaczego zakładka „ostateczny poziom”, ładuje się do 100% i nie otwiera/nie działa albo napisał to w formie zdania twierdzącego zgłaszając błąd, to byłoby to łatwiej zrozumieć.
    Post pisałem, zanim zobaczyłem, że u mnie z tym też jest coś nie tak, ale z twojego wpisu raczej ciężko to wyczytać.
    Czysto złośliwie, napisałeś teraz „zrobili aktualkę, która nie działa”, to, że nie działa jakiś wycinek, nie znaczy, ze wszystko jest be, ale to już czysta złośliwość z mojej strony, no offence, bo wiem jak bardzo twórcy/admini/technicy itd. mają społeczność w dupie.
    Pozdrawiam

    #16429

    21652131
    Uczestnik

    nie ma ostatniego poziomu ja mam 71 lvl od 4 miesięcy a gram prawie codziennie ytlko tyke że punkty zaniżam bo mam wrogów nie mogę za wysoko

    #16467

    Koujou
    Uczestnik

    Nie dość, że odkopujesz temat sprzed dwóch miesięcy, to jeszcze pieprzysz od rzeczy. Co twoja wypowiedź ma wspólnego z tym tym wątkiem?

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.