Powrót do aktualności

Odpowiedzi

Fora World of Chaos Wsparcie techniczne Odpowiedzi

Temat zawiera 12 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Mustang 1 rok, 4 miesięcy temu.

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #63376

    Mustang
    Uczestnik

    Skoro mamy tu pisac to dlaczego nikt nie odpowiada na problemy??Gram na 22 serwerze o nickuTOJA i moja postac ma problemy w Wyglądzie nie moze zalożyc po osiagnieciu 60000 walecznosci fioletowej osłony i nie może wchodzic do rankingów automatycznie.Proszę usuncie usterkę.Pozdrawiam

    #63406

    bely.room
    Opiekun forum

    Dzień dobry! Aby rozwiązać ten problem, skontaktuj się z pomocą techniczną

    #64024

    Mustang
    Uczestnik

    Dzien dobry jest ten sam problem z założeniem złotej osłony mam prawie 860 000 tysięcy i nic sie nie dzieje.Proszę o sprawdzenie mojej postaci z wojownikami,bo duzo bonusów nie mają założonych.Gdzie się znajduje pomoc techniczna?

    #64085

    bely.room
    Opiekun forum

    Dzień dobry! Na górze strony znajduje się zakładka „support”.

    #64088

    Mustang
    Uczestnik

    Dzień dobry,oni też nic nie robią prosiłam o sprawdzenie mojej postaci i wojowników ponieważ nie zakładają sie automatycznie bonusy,prosiłam żeby zrobili mnie konsulem bo nie ma jej prawie 4 miesiące i juz nie gra-zrezygnowała.Żadnej odpowiedzi jest to przyke.Jedynie diamenty zwracają jak zabiorą-też po fakcie.Nie po to robię doładowanie żeby po tygodniu dostac zwrot.I to jeszcze tyle zachodu opisz co i jak i jeszcze skany im wysłac trzeba,jak to sie nie zmieni to też zrezygnuję z gry,bo po co grać jak nic tu poprawnie nie działa:(( Pozdrawiam.

    #64093

    bely.room
    Opiekun forum

    Wpisz numer wniosku, na który nie otrzymałeś odpowiedzi

    #64094

    Mustang
    Uczestnik

    Dzień dobry,proszę o to numery:64016,63817 dziękuję.

    #64139

    bely.room
    Opiekun forum

    Dzień dobry, poprosiłem specjalistę o rozważenie twoich życzeń. Spodziewaj się wkrótce odpowiedzi.

    #64144

    Mustang
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo

    #64202

    Mustang
    Uczestnik

    Witam,moze jestem upierdliwa,ale mam juz dosc co dzien pisac do suportu ze kradna diamenty przy doladowaniu,dzis zniknal trojkat pod moim skrzydlatym walkirii.Dalej nie zmienili konsula.Ta gra to wielkie oszustwo za graczy pieniądze.Pozdrawiam

    #64222

    Mustang
    Uczestnik

    Dzien dobry,czy możenie zmienic mój nick z TOJA na Mustang.Dziękuje

    #64272

    bely.room
    Opiekun forum

    Dzień dobry! Aby to zrobić, musisz również skontaktować się z obsługą techniczną!

    #64273

    Mustang
    Uczestnik

    Dzień dobry,napisałam o wszystkim,ale oni się nie spieszą.

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.