Powrót do aktualności

O grze !

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  21335149 5 lat, 4 miesięcy temu.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #6100

    21335149
    Uczestnik

    Witam rozpoczolem ta gre 3 tygodnie temu juz jakis tam poziom i BR tez osiagnolem ale jestem troche zawiedziany tym ze na swieta tworcy gry calkowicie zapomnieli o graczach przez te 3 tygodnie juz troche w gre zainwestowalem pieniedzy a tu co marne eventy nic konkretnego na swieta nie dali sypneli jakimis marnymi eventami chcialem zanaczyc ze przeszlem tu na ta gre z Loa2 i loa3 i tak powoli sie zastanawiam czy dobrze zrobilem na tamtych platwormach na swieta sypneli super eventami a tu co wielkie DNO !!
    Jestem jendym z graczy co chca zainwestowac ale musi byc w co!!
    Grafika gry ladna troche mam pretensji do szybkosci gry ktora czasem laduje sie powoli przy zmianie z misji na misje ale mozna to wybaczyc gdyby tworcy zadbali i wykazali sie jreatywnoscia w tworzeniu dobrych ciekawych przemyslanych Eventow lub zmiencie ludzi odpowiedzialnych za to bo chyba sie juz wypalili z pomyslami i tylko kase biora za nic !
    Takie to moje spostrzezenia
    Benardo M.
    Italy Firenze

    #6102

    21335149
    Uczestnik

    Ba troche sie roznimy kolego mnie nie zadawala to co daja jak place zadam dobrego jakosciowego towaru lub uslugi ciebie moze zadawala placic za byle co w jednym sie z toba zgadzam ze gry juz nie sa za darmo ale co sie dziwic ktos to wyprodukowal i utrzymuje wiec koszty sa i to nie male za kazda marna zecz tutaj musisz placic diamentami lub rubinami wiec dlaczego za ciezko zarobione pieniadze mam dostawac byle co w marnych ilosciach chcesz grac bez wydawania twoja sprawa ja chce wydac i to tez moja sprawa ale denerwuje mnie toze na swieta zostawili nas z niczym zobacz sobie na innych grach jakie robia eventy na swieta i nowy rok wiec co stoi na przeszkodze aby raz w roku na te dni zrobili cos konkretnego !

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.