Powrót do aktualności

Niezwykły ranking

Fora Dark Genesis Dyskusje o grze Niezwykły ranking

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  30923447 1 rok, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #67038

    30923447
    Uczestnik

    Mam takie pytanko w sumie do administracji. Dlaczego jest stworzony niesprawiedliwy system wyboru przeciwników w zakładce „NIEZWYKŁY RANKING”?
    Są trzy darmowe próby i można dokupić za klejnoty dodatkowe 20 prób. Jestem graczem z czołówki i wygrywam trzy pierwsze próby i za dokupione 20 może wygram jedną/dwie! System zawsze losuje mi topowych graczy, zawsze tych samych z którymi ja przegrywam. Pytam się po co dajecie zakupić dodatkowe próby, które mi nic nie dają tylko doładowuje punktami moich przeciwników z TOP 5 graczy?
    Patrzę teraz na moje wyniki po doładowaniu czyli 23 walki. Pierwsze 4 wygrane i 19 przegranych pod rząd z tymi samymi przeciwnikami. System zawsze tak losuje! Chyba po to coś się kupuje, żeby mieć z tego zysk, a nie za moje klejnoty zyskują inni.
    Zróbcie dla wszystkich tylko po trzy darmowe próby, lub dajcie możliwość wyboru przeciwników jeżeli ktoś już chce wydać za to klejnoty.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.