Powrót do aktualności

NAGRODA ZA LOGOWANIE I SUPERNAGRODA

Fora League of Angels 3 Wsparcie techniczne NAGRODA ZA LOGOWANIE I SUPERNAGRODA

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Xavi13 2 lat, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #46433

    26966184
    Uczestnik

    Witam nie mogę odebrać nagrody za logowanie i supernagrody,kiedy klikam pisze mi ze zaloguj się miedzy 1 a 7 dniem każdego miesiąca ,ktoś wie dlaczego tak się dzieje ?dziękuję za pomoc

    #46440

    Cat
    Uczestnik

    Witam! Prosimy spróbować odebrać nagrodę jutro. Jeżeli ponownie się nie uda odebrać prosimy się zgłosić.

    #46537

    26966184
    Uczestnik

    Witam dzisiaj tez nie moge odebrac nagrody .caly czas wyskakuje mi ten sam komunikat co wczesniej ,.staram sie odebrac ta nagrode od 3 wrzesnia,ale bezskutecznie …z tego co pamietam to chyba 2 miesiace temu mialem podobny problem ..

    #46611

    Cat
    Uczestnik

    Witam. Proszę powiedzieć czy chodzi o nagrody od 1 do 3 września, czy pominąłeś(aś) ten okres?
    Nagrody z innego rozdziału będą dostępne w przyszłym miesiącu. Nie przegap tej chwili.

    #46612

    26966184
    Uczestnik

    Witam .nie chodzi mi o nagrody za 1-3 wrzesnia …Chodzi mi o nagrody z działu supernagroda ,są tam nagrody do odebrania za codzienne logowanie ,te po prawej stronie które odbiera się po zakończeniu całego miesiąca.Liczba zalogowanych dni w poprzednim miesiącu wynosi u mnie 30 dni,a nie mogę odebrać tych nagród.Za każdy dzień są 3 nagrody do wyboru ,kiedy wybieram i naciskam żeby odebrać wyskakuje mi napis ,,zaloguj się miedzy pierwszym i siódmym dniem każdego miesiąca,aby odebrac,,Staram się odebrać ta nagrodę ale bezskutecznie

    #47787

    Cat
    Uczestnik

    Witam! Przepraszamy za długie oczekiwanie na odpowiedź. Tak jak pisaliśmy wcześniej nagrodę można odebrać z 1 po 3 dzień każdego miesiąca

    #50898

    Xavi13
    Uczestnik

    Witam! Od ponad 4 miesiecy nie mogę za każdym razem odebrać nagrodę potentata za osiągnięcie 120.000 pkt nie wiem co robić komu zgłośić?

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.