Powrót do aktualności

Login i serwery

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Login i serwery

Temat zawiera 10 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  ????????? 5 lat, 4 miesięcy temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #5583

    20517110
    Uczestnik

    Witam,
    Mam dwa pytanka. Loguję się do gry za pomocą FB, ale ostatnio zauważyłem, że nie jest to dla mnie idealne rozwiązanie, chciałbym móc zalogować się za pomocą loginu i hasła niepowiązanego z FB, czy istnieje taka możliwość, aby przejść na takie logowanie – jak?

    A drugie pytanie, to: jestem z S:16. Widuję u nas graczy z innych serwerów, którzy przychodzą zagrać sobie. Jak przejść do innego serwera ze swoim Bohaterem i wszystkimi zasobami, bez konieczności zaczyniania wszystkiego od początku? Mnie przy próbie przejścia na inny serwer za każdym razem każe się zalogować od nowa i startować od zera.

    Będę wdzięczny za odpowiedzi.

    #5604

    zibi715
    Uczestnik

    Pierwszy raz słysze zeby ktoś sie z bohaterem przenosił na inny serwer, z tego co mi wiadome jest to niemożliwe. Aby grać na innym s musisz założyc nową postać i zaczynać od zera.

    Co do zmiany sposobu logowania to 100% pewnosci nie mam ale chyba tez jest to niemożliwe, znajoma z serwera tez chciała zmienic logowanie z tego przez fb na normalne i nie było takiej możliwości.

    Pozdrawiam

    #5611

    20517110
    Uczestnik

    Rozumiem zatem, że wejście np. do Świetlistej Kaplicy (lochy i próby) jest „wydarzeniem międzyserwerowym”?
    Znam mniej więcej graczy z mojego serwera. Przynajmniej tych z wysokim RB i tytułem. Żaden z nich nie ma jeszcze markiza. A tu któregoś dnia niespodzianka. Do lochu zagląda Pani Markiza, dzień dobry z którego serwera jesteście, bo ja z 3. Miło nam my 16!!
    Wzięła udział w walce, poprzecinała w klika sekund wszystkie „maskotki” i się pożegnała.
    Należy rozumieć zatem, że serwer sam przydzielił ją do gry na naszym serwerze?

    #5612

    Quinxa
    Uczestnik

    Oczywiście że lochy i próby (zarówno te na dany przydział lvl jak i nieskończona próba i próba pd) są międzyserwerowe i osoby z innych serwerów mogą sobie nawzajem pomagać 🙂 wystarczy tylko założyć pokój w strefie miedzyserwerowej (są dwie zakładki serwerowa i międzyserwerowa):)

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 5 miesięcy temu przez  Quinxa.
    Last edited: 29.11.2018 08:01
    #5624

    20517110
    Uczestnik

    Tak racja, zapomniałem o tym, że tam są zakładeczki. Masz rację Quinxa. 🙂

    Szkoda tylko, że raz zdefiniowanie wejścia poprzez FB, zdeterminowało mnie teraz na wieczyste z nim powiązanie. Są miejsca gdzie dostęp do FB jest zablokowany i zalogowanie się jest niemożliwe 🙁

    #6000

    21387803
    Uczestnik

    przegladajac ow forum stwierdzam ze nikt z teamu sie nie wypowiedzial czy jest mozliwosc taka jak zapytaniu autora tematu…

    #6003

    zibi715
    Uczestnik

    Nie ma możliwości zmiany sposobu logowania z tego przez fb na to za pomoca loginu i hasła jeżeli o to pytasz.

    #6066

    ?????????
    Uczestnik

    502 Bad Gateway

    #6067

    19687486
    Uczestnik

    502 Bad

    #6071

    ?????????
    Uczestnik

    co sie dzieje wczoraj bad502 a dzis Извините, превышен лимит запросов. Подождите несколько минут и попробуйте снова.
    Sorry, not so fast. Wait a few minutes and try again.
    Если у вас технические неполадки, отправьте подробное описание проблемы на support@espritgames.com, добавив в текст письма строку Guru meditation: eae3016c, и мы обязательно вам поможем!
    Have a technical issue? Describe us your troubles sending a letter to support@espritgames.com. Please add the next text to you letter Guru meditation: eae3016c and we will help you!

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.