Powrót do aktualności

Lagi

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 4 lat temu.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #25252

    24015060
    Uczestnik

    Witam,
    od dłuższego czasu (połączenia serwerów) mam masakryczne lagi internet z Orange światłowód gram na chromie, poradźcie co zmienić poprawić? ( tylko nie piszcie że dostawcę internetu)

    #25253

    24015060
    Uczestnik

    Co mam poprawić bo mnie szlag trafi !!!

    #25254

    Bazuka
    Opiekun forum

    Wiesz co zobacz sobie pierw internet na speed teście potem spróbuj wyczyścić ciasteczka następnie w grze ukryj graczy oraz w ustawieniach wyłącz efekty umiejętności oraz zwykłe efekty jeżeli to nie pomoże to napisz mi na priv spróbujemy coś na to zaradzić

    #25300

    24015060
    Uczestnik

    Witam,
    zrobiłem to co powyżej ewidentnie coś blokuje mi dostęp do serwera, Windows/ anty wirus częsta wyświetla mi się „Ta witryna jest nieosiągalnaSerwer espritgames.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.” na priv ciężko napisać jak co chwilę wywala mi taki komunikat

    #25301

    24015060
    Uczestnik

    wyłączenie zapory nic nie daje

    #25302

    Bazuka
    Opiekun forum

    Mam pytanie to jest router ? czy internet kablowy z racji ze to wina niestety jest ewidentnie od internetu nie od nas espiretgames problem leży w połączeniu internetowym a karta sieciowa więc przesył danych od dostawcy internetu albo nie chodzi tak jak powinien albo coś ci blokuje dostęp.Antywirus tutaj nie ma nic do tego ani zapora sieciowa wiec zostanie ci sprawdzenie karty sieciowej albo niestety zmienić dostawce internetu jeżeli masz możliwość zobacz na innym komputerze czy jest tak samo jeżeli posiadasz kartę wifi w laptopie spróbuj przez udostępnienie internetu z telefonu albo dokup do stacjonarnego komputera wifi-adapter i z telefonu najwyżej udostępnij internet

    Last edited: 11.05.2020 19:52
    #25335

    24015060
    Uczestnik

    Problem tkwił w karcie sieciowej na szczęście już rozwiązany dziękuję za pomoc i poprawne nakierowanie gdzie szukać przyczyny

    #25336

    Bazuka
    Opiekun forum

    nie ma sprawy cieszy mnie to 🙂

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.