Powrót do aktualności

Koronacja

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze Koronacja

Otagowano: 

Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  20137415 5 lat, 4 miesięcy temu.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #5457

    20137415
    Uczestnik

    Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest że dostaje wciry od słabszego o około 600 tysi punktów i ja używam czary. A ten sam gość na arenie dostaje baty bez używania czarów. 3 razy tak na arenie dostał bez użycia czarów, a w koronacji nie mogłem go zlać. I zmiana talentów też nic nie dała. Wszystkie próby były w przeciągu jednej godziny i rano. I upa postaci i rzeczy zrobiłem i tak przegrałem, a wbiłem dodatkowe kilkadziesiąt tysi punktów . Jakimi prawami to się rządzi że takie odchyły ma. To nie było raz tylko kilka razy tak się zdarzyło i z różnymi gościami. Nie licze wpadek z małym pułapem punktowym.

    #5468

    Wilku
    Uczestnik

    Hm a nie ma on może ustawione na 2 healów ? ja tak miałem w koronacji kilku przeciwników

    #5496

    20137415
    Uczestnik

    Na arence i koronacji bylo to samo ustawienie i nie bylo leczacego. Tak to wygladalo jak bym wżej nie mógł wejsc za wszelka cene.

    #5912

    Fionek
    Uczestnik

    Co do heala to obraczka chyba jakis daje jeszcze. Wchodza tez wejscia umiejetnosci z relikwii. Uniki talent itp

    #5941

    20137415
    Uczestnik

    Tam musi być cos z kodem gry nie tak by za wysoko nie wejsc w drabince i lepszych nagrod nie sciagnac. Ja 4mil 40 tysi z groszami przeciwnik 3mil 400tysi z groszami i dostaje 5 razy baty mimo uzywania umiejetności. Masakruje mnie i zostaje mu 3, 4 wojownikow po walce. A 6 raz ostatnia dostepna walka wygrywam bez uzycia umiejetnosci i z tak wielka latwoscia ze czterech wojownikow zostalo przy zyciu. Smok prawie 2 razy lepszy. wojownicy ci sami co i ja mam. Skowyt, flora, mroźny i zabójczyni. Tym samym talentem walczylismy. u mnie 15 lvl talentu. Takie becki dostaje od gosci z 6milionowym licznikiem. Tak to wygladało jak bym tylko mógł zgarnac nagrody z 2 rzedu. A dla mnie robienie czegos takiego jest to bezczelne oszukiwanie graczy.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.