Powrót do aktualności

Klient gry espirit

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Klient gry espirit

Temat zawiera 15 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  22295302 3 dni, 16 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #35899

    Lire
    Uczestnik

    Witam,

    Gram na kliencie, ale mam problem z doładowaniem na kliencie też macie taki problem?
    Muszę się przelogować na stronę.

    #35914

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Bardzo proszę wysłać zgłoszenie do Supportu i załączyć zrzuty.
    Pozdrawiam,
    Zespół WS

    #35957

    Lire
    Uczestnik

    Nie chce mi się, jak ktoś taki jak ty zajmuje się takimi tematami to na pewno nie zostanie to rozwiązane, tylko takie zdanie umiesz pisać? Na 4 moje zgłoszenia identyczna śpiewka i załatwionych ZERO, null. Obejdę się bez doładowywania, mniej pieniędzy zarobicie…, a ja mniej wydam QQ.

    #35988

    Sansara
    Opiekun forum

    Proszę podać nr zgłoszenie na które nie ma odpowiedzi?
    POzdrawiam,
    Zespół WS

    #35990

    Lire
    Uczestnik

    Witam,

    W którym miejscu napisałam, że nie ma odpowiedzi? Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem……..

    Pozdrawiam

    #36006

    🙂
    potwierdzam co kolega mówi
    po wpisaniu maila i wybraniu opcji płatności otwiera się nowe okno a w nim… nic (pusta strona)
    dlatego musimy doładowywać ze strony
    @Sansara – załóż konto i spróbuj doładować, wtedy zrozumiesz o co chodzi 😉

    #36096

    21015667
    Uczestnik

    witam ja waszedo klijeta nawet pobrac nie moge , ok jak wylacze zapore to sie wgra ale co z tego jesli jak sie zaladuje to mam biale okno z napisami odal i przyblirz ,i tyle a jak wlacze zapore to mi go windows usowa i taka robota

    #36332

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam ogólnie przyznam nie spotkałem sie z tym problemem rozumiem ze systemy go blokuja przy sciagnaniu jak np na chrome oraz system windows 10 ze oprogramowanie z nieznanego zródła pokazuje czy napewno chce się go zainstalować ale z zapora pierwszy raz się spotykam Jak możesz wyślij zrzuty ekranu na support mam nadzieje że rozwiąża błedy zwiazane z białymi ekranami oraz twoim problemem

    #36340

    Ford-Kelly
    Uczestnik

    Wraz z wejściem klienta stwierdziłem że nie dam już ani grosza w tą grę a dlaczego więc wyjaśniam gra ma tak duże opóznienia ze nie idzie nic zrobić :inwazja zanim się wczyta to już jest po ,wojna to samo, boss serwerowy no cóz jak niema jakiegoś silacza to niekiedy uda się dobiec ,boss miedzy serwerowy nawet jak dobiegnę i biję nie ma nagrody w kryształach odkąd są tylko raz miałem mozliwośc zaliczyć serwer 108 i niech mi tu nikt nie tłumaczy że to wina mojego sprzętu bo iine gry śmigają aż miło

    #36361

    26239961
    Uczestnik

    Uwaga do klienta gry – zacina się w walce. Trzeba czekać kilka minut albo relog robić. Niestety spowodowało to już kilkukrotnie utratę materiałów w multi-lochach

    #36389

    Bazuka
    Opiekun forum

    Ogólnie z tego co widziałem w jakimś poście luncher bedzie aktualizowany wiec wasze uwagi pewnie będą uwzględnione pod względem optymalizacji lunchera by tak się nie zacinało oraz błędy związane z białymi ekranami i innymi problemami zostaną naprawione

    #36719

    Lire
    Uczestnik

    Witam ponownie,

    U mnie bez zmian nadal nie działa możliwość doładowania, nie ładuje się strona, nie ważne jaka płatność się wybiera. No cóż wasza strata, mój zysk.

    #37215

    20211633
    Uczestnik

    pl20211633i na nowych serwch też nie mogę zrobić – białe okno po wyborze platności
    od północy dziś nie mogę już nawet zalogować się przez klienta do gry- s10 po podbraniu i odpaleniu białe okienko i to na tyle w temacie możliwości zalogowania się a przedwczoraj sporo doładowalem i kasa w błoto skoro nawet zalogować się nie da

    #37433

    24158428
    Uczestnik

    Od dzisiaj antywirus mi szaleje z komunikatem, że rejestrator jest zainfekowany Gen:Variant.Bulz.292726

    Przy próbie ściągnięcia pliku ze strony ten sam komunikat

    #82357

    30999563
    Uczestnik

    W świecie gier online komfort korzystania z klienta ma ogromne znaczenie dla użytkowników, dlatego wszelkie problemy związane z doładowaniami potrafią być naprawdę frustrujące. Zdarza się, że niektóre funkcje działają inaczej w aplikacji niż na stronie internetowej, szczególnie jeśli chodzi o płatności, zarządzanie kontem czy kwestie bezpieczeństwa. Czasami konieczność ponownego logowania przez przeglądarkę wynika z aktualizacji systemu lub tymczasowych ograniczeń technicznych. Warto sprawdzić, czy używana jest najnowsza wersja klienta, ponieważ deweloperzy często rozwiązują podobne problemy w kolejnych aktualizacjach. Podczas poszukiwania przydatnych narzędzi do śledzenia wiadomości ze świata gier i analiz rozrywki cyfrowej natrafiłem również na https://1wkasyno.pl/ , gdzie można znaleźć szczegółowe informacje o działaniu platforma do gry kasynowe i jej zaletach, co wydało mi się ciekawym źródłem wiedzy o trendach związanych z prognozami i interaktywną rozrywką. Mam nadzieję, że problem z doładowaniem okaże się jedynie chwilową niedogodnością, ponieważ wygodny i bezproblemowy dostęp do wszystkich funkcji jest jednym z najważniejszych elementów dobrego doświadczenia gracza.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.