Powrót do aktualności

klan

Otagowano: ,

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Korabus 5 lat temu.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #2182

    20351739
    Uczestnik

    hej mam pytanie jestem początkujący czy ktoś może mi powiedzieć jak dołączyć do gildii?

    #2443

    Sansara
    Opiekun forum

    Frakcja – Klany – poproś o przyjęcie

    #7427

    21894705
    Uczestnik

    Witam. Potrzebuję pomocy w kwestii rozwoju klanu co do ilości miejsc dla członków. Znalazłam komunikaty o rozwoju poprzez naładowanie, ale nie widzę opcji wpłacania czegokolwiek na rozwój klanu. W zadaniach z kolei jest możliwość odebrania nagrody w postaci diamentów za naładowanie. Mamy 1600/2000 i ani rusz dalej. Z czym to się wiąże? 🙂 Co to jest to naładowanie? Pozdrawiam

    #7431

    zibi715
    Uczestnik

    Naładowanie dotyczy ładowania bursztynów przez członków klanu. Codziennie można odebrac 3x po 100 diamentów jeżeli członkowie klanu ładują bursztyny. Pierwsza nagroda jest za 1000 doładowanych bursztynów, druga za 2k+, a trzecia za 5k doładowanych bursztynów.

    Pozdrawiam 🙂

    #7448

    21894705
    Uczestnik

    Dziękuję za info 🙂 A jak to się ma do rozwoju klanu, żeby zwiększyć ilość miejsc dla graczy? Czy tylko doładowując bursztyny rozwijamy klan, czy w inny sposób też? 🙂

    #7451

    zibi715
    Uczestnik

    Miejsca w klanie nie da się zwiększyć, 20 osób to jest max

    #8436

    20397221
    Uczestnik

    mam pytanko czy jezeli przywodca klanu przestał grac to po jakim czasie dowodzenie przechodzi na innego gracza , jezeli wogole cos takiego jest

    #8453

    Korabus
    Uczestnik

    3 dobach jak dobrze pamiętam, klan przechodzi na osobę o największej rb, ale nie wiem czy nie musi być online wtedy o 24 przy resecie.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.