Powrót do aktualności

Jakie poradniki byście chcieli dostać ?

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze Jakie poradniki byście chcieli dostać ?

Otagowano: 

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 10 miesięcy temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #25882

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam

    Mam pytanie ogólnie do wszystkich jakie poradniki byście chcieli jest ogólnie spora lista poradników oraz co jeszcze brakuje a byście chcieli by było propozycje proszę pisać w komentarzach

    #26331

    20179714
    Uczestnik

    Karty zaklinania i czy jest możliwość aktywowania zestawów jeśli tak to jak?

    #26347

    Bazuka
    Opiekun forum

    oki da się zrobić

    #26435

    25359566
    Uczestnik

    ja bym prosiła o wytłumaczenie o co chodzi z tą oceną? Cały czas mi się podświetla i każe mi kupić „luksusowe zlecenie oceny”, ale gdzie to mam zrobić?

    #26436

    AniołZemsty
    Uczestnik

    No wlasnie niech to sie nie podswietla kiedy niema nic do zrobienia kupienie luks to nie powod do swiecenia:D wydarzenia sie dzis tez swieca a nic niema do odebrania

    #26437

    Bazuka
    Opiekun forum

    Ogólnie tak ocena sezonowa jak również zadania oceny sezonowej polegają na tym samym mamy 2 rodzaje nagród zwykłe które dodają nam diamenty i tym podobne oraz luksusowa dla osób co mogą sobie pozwolić za bursztyny wykupienie

    Wykrzyknik się świeci ponieważ kończąc normalne zadanie pod nim jest nagroda luksusowa do odbioru za bursztyny do póki się nie kupi luksusowej która zwiększa nagrody oraz ilość szkolenia bohatera dalej będzie wykrzyknik się świecił na czerwono. Nie jest wymagane kupienie oceny luksusowej ale jeżeli kogoś irytują wykrzykniki i może sobie na to pozwolić wtedy one znikną

    Last edited: 04.06.2020 12:41
    #27176

    19614355
    Uczestnik

    do łochów próby jakie szyki itp

    #27177

    Bazuka
    Opiekun forum

    z lochami może być problem z jednej racji nie zawsze istnieje jeden szyk do zaliczenia lochow

    #28242

    Wiedzmin
    Uczestnik

    Może ktoś podpowie jak pokonać swojego sobowtóra w lochach?

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 10 miesięcy temu przez  Wiedzmin.
    Last edited: 12.07.2020 13:44
    #28247

    Bazuka
    Opiekun forum

    stróż piekieł posiadać i dodatkowo posciagać z siebie relikty oraz bohaterów zostawiasz siebie i stróża i idzie z płatka

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.