Powrót do aktualności

jak przejsc probe sekstans?

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze jak przejsc probe sekstans?

Otagowano: 

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  AniołZemsty 3 lat, 7 miesięcy temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #24820

    25098809
    Uczestnik

    Nie moge przejsc od paru dobrych dni proby sekstansu,poziomy nadal wbijam a z zadaniami stoje,jakies wskazowki,porady?

    • This topic was modified 4 lat temu by  25098809.
    Last edited: 30.04.2020 10:24
    #24835

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam
    rozwijaj bohaterów oraz smoka by więcej dmg zadawać bo głownie dmg opiera sie o smoka im bardziej masz rozwiniętego smoka tym więcej obrazeń ja na takim układzie 25 przeszłem
    seks

    #26893

    21503069
    Uczestnik

    daj siebie jako 1 drugi kogo chcesz a 3 koniecznie skowyt dobija i ma 100% szału sprawdzone nie trzeba mieć dużo RB by zrobić do 50 poziomu

    #30849

    PitWree
    Uczestnik

    mam pyt, mam prawie 10M, mam tez kolesia co ma 9M u nas na srewie, Pytanie jak to mozliwe ze ja robie 35 lvl a on juz 50, wiecej od najmocniejszego na serwie, jakie ustawiena on stosuje?

    #30850

    Bazuka
    Opiekun forum

    To zalezy od bohaterów jakich posiada oraz jak ma rozwiniete konto

    #31318

    25964498
    Uczestnik

    ja przy 7 milinach BR juz zrobilem 50 poziom sekstansu dzieki uwaznemu czytaniu forum bo odpowiedz jest zawarta wyzej-dziekuje koledze za pomoc

    #31750

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Ja tez to szybko zrobilem pamietam skowyt na koncu ma bic po prostu. Pod zadnym pozorem nie uzywajcie tego ustawienia co wam screena dal xD wprawdzie bohater bije najmocniej ale smok bije po nim i wtedy boss ma was szanse uderzyc i wam wszystko pozabija:D

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.