Powrót do aktualności

instalator espritgames

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne instalator espritgames

Temat zawiera 10 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 4 miesięcy temu.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #35888

    AVENUE 5
    Uczestnik

    witam jak zrobić by grać 2 kontami przez instalator espritgames
    wcześniej można było na 2 przeglądarki teraz instalator umożliwia tylko na 1 koncie
    czyli jak zrobić by naraz grać 2 kontami na instalatorze.

    #35889

    Bazuka
    Opiekun forum

    No niestety sie nie da na chwile obecna jedynie pozostanie ci korzystanie z klijenta od brov i np klijenta od ws prawdopodbnie w pozniejszym czasie zostanie wprowadzona aktualizacja na możliwość korzystania z 2 kont ale to pewnie w pózniejszym czasie

    Jeszcze opcja jest taka ze poprostu odpalisz jedno konto na przegladarce 2 na luncherze o ile się da nie testowałęm jeszcze

    Last edited: 28.12.2020 11:47
    #35916

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Wersja będzie aktualizowana i juz wkrótce powinna pojawić się taka opcja.
    Pozdrawiam,
    Zespół WS

    #35960

    19717530
    Uczestnik

    Hej mam pytanie wczoraj sciaglem klijenta gra chodzila ok dzis sie wylogowal i chcialem sie zalogowac wyskauje tylko biale okno espiryt games i zero gry co jest grane

    #35961

    Bazuka
    Opiekun forum

    Spróbuj odinstalować i zainstalować jeszcze raz klijenta gry i wtedy się zalogować jeżeli problem dalej będzie występować dodaj mi zrzut ekranu postaram się pomóc

    #36002

    21643166
    Uczestnik

    Witam mam ten sam problem co kolega ,po zainstalowaniu klinet działał jeden dzień i biały ekran czyszczenie , reinstalacja nic nie pomogły.

    #36007

    20933751
    Uczestnik

    Witam, ja mam problem z wejściem na konto, po odpaleniu instalatora pojawia się jedynie opcja tworzenia nowej postaci, mimo, że wybieram odpowiedni serwer.

    #36008

    Bazuka
    Opiekun forum

    20933751 Mam pytanie konto było tworzone przez strone espiret czy tez przez facebooka badz inny portal

    #36013

    Bazuka
    Opiekun forum

    Niestety na problem białego okna musicie wysłac zrzuty ekranu do supportu by to technicy zerkneli z racji ze osobiscie nie posiadałem takiego problemu oraz nie posiadam sposobu by go zniwelować

    #36032

    20933751
    Uczestnik

    Konto tworzone przez stronę, na mejlu.

    #36036

    Bazuka
    Opiekun forum

    Zaloguj sie na stronie wybierz zmien serwer i zobacz nr swojego serwera nastepnie zainstaluj klijenta jeżeli masz zainstalowanego odinstaluj go i zainstaluj ponownie i spróbuj wybrać swoj serwer jeżeli dalej taki problem bedzie wystepować ze nie zaloguje na postać na danym serwerze wyślij zrzut ekranu oraz opis problemu do supportu bo reszta oni sie zajać musza

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.