Powrót do aktualności

Ilość RB a poziom

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze Ilość RB a poziom

Otagowano: 

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 8 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 8 miesięcy temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #28124

    25795227
    Uczestnik

    Siemka. Mam już ponad 55 level i mam 1,25kk RB. Niektórzy mają tyle na poziomie mniejszym niż 50. Od czego to zależy? Czy VIP aż tyle daje? Czy kupują oni setki rzeczy za diamenty, czy inne waluty? Chciałbym jakoś podnieść swój poziom RB. Jest na to jakiś szybki sposób? Dzięki za pomoc 🙂

    #28232

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Samo vip to drobniaki ale bardzo ułatwia życie no to możliwe że za bursztyny się ludzie ulepszają ale na początku najwecej daje ikona skl z fr. gdzie zamieniasz odlamki skrzydel i wierzchowcow na surowce. Jednym z miejsc ich zdobycia jest odswiezanie sklepiku na evencie są od tego zadania ważne jest też żeby wymieniac odlamki kiedy trwa magnat czy karnawal wtedy jeszcze extra rzeczy dostajesz. Jest tez kwestia umiejetnosci niektorzy troche grali na innych serwach pewnie wiec bardziej wiedza co i jak.

    #28237

    Biro
    Uczestnik

    zapomniales dodac o wzniesieniu (turniej rozwijania ) na to warto zostawiac materiały

    Pozdro

    #28513

    20373771
    Uczestnik

    i mam jeszcze jedna podpowiedz i wielu napewno sie z tym zgodzi. Nie pchajcie na sile lewelu to nic nie daje. co z tego ze przejdziesz na poziomy skoro nie bedziesz w stanie niczego tam zrobic. Lepiej przystopowac lewel i skupic sie na robieniu talentow a w miedzy czasie ulepszaniu siebie min. poprzez eventy tak jak tu koledzy wyzej wymienili

    #30702

    25964498
    Uczestnik

    a czemu nie?tego wlasnie nie rozumie bo wszyscy strasza przed lvl wysokim-przeciez kiedy wbijam lvl to otfieraja mi sie nowe mozliwosci-nowe mapy i wydarzenia-zdobywam surowce ktore sa w magnacie np. i latwiej zdobywa sie punkty-prosze o szczere wytlumaczenie bo wy mowicie zeby sie nie pchac a ja wlasnie sie pcham -ostatnio otworzyl mi sie wyscig wierzchowcow ktory wzmocnil moj br

    #30706

    19717530
    Uczestnik

    ludzie nie mysta ze vip zycie ratuje

    #30707

    19717530
    Uczestnik

    chcesz cos osiagnac graj a z jojcenia nic nima

    #30708

    19717530
    Uczestnik

    gram prwie od poczatku gry nie szaleje z kasa nima sensu jak chcesz sie bawic mozna bez tego

    #30716

    xxxxx
    Uczestnik

    ludzie lecą jak głupi z lvlem a później „koksy” nie pomagają kamp, nikt nie pomaga, czemu biją mnie na pb itd. Jak lecisz z poziomem masz chwilowy wzrost RB ale nie jestes w stanie zrobić kamp na wyższy poziom ani sobie radzić na eventach gdzie już są koksy. Zrób talent, wzmocnij się, spinele zbieraj, eq zrób legendarne itd krok po kroku

    #30754

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam
    Ogolnie czytajac wasze wiadomosci oraz post osoby ktora temat zalozyla to tak
    Szybki sposob na wbicie rb no tutaj bez ładowania kasy w gre nie ma zbytnio mozliwosci ale stopniowy wzrost na miare mozliwosci to :

    1.Zbieranie materialow (Wzniesienie min najlepsza opcja okolice 5.7tys materialow) okolice 300 do 700tys rb
    2.Otworzenie 5 skrzynek czasowych tych rózowych albo epickich czerwonych
    3.Robienie wszystkich misji dziennych + terminowych
    4.Szukanie osob na lochy na koszmary na danym poziomie choc rzadko spotykane
    5.Ulepszanie ekwipunku

    Co do Vipa vip nie dodaje tak duzo chyba ze ladujesz czesto i roznymi kwotami z racji ze ogolnie vip pomaga szybciej wbijac poziomy doswiadczenia oraz zwieksza ilosc zbieranego pylu do smoka nastepnie po 4 lvl vipa mozesz 1x dziennie skorzystac z dodatkowych przywilejow jak kamienie wierzchowca bohatera i tak dalej wiec nie za duzo jedynie nagrody za kolejne poziomy vipa daja troche materialow

    Co do wbijania poziomow albo np ich nie wbijaniu obie opcje nie sa zle jedni sie skupiaja na talencie by go szybciej rozwinac inni sie skupiaja na nowosciach wbijanie talentu na chwile obecna jest glowna podstawa dla serwerow dopiero startujacych bo im mniej talentu masz a zaczna was laczyc serwery wtedy niestety zaczynaja sie problemy z zlotem i wbijanie go moze zajac naprawde sporo.Mozna szybko wbic poziomy ale to zalezy czy macie zgrana grupke dobre relikty oraz jak prowadzicie konto 🙂

    Pozdrawiam

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.