Powrót do aktualności

FRAKCJA

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  CASTORIA 5 lat temu.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #8130

    UpadlyKociak
    Moderator

    Dziś na tapetę weźmiemy frakcje.

    Po wbiciu 28 poziomu postaci odblokuje się nam możliwość wyboru frakcji. Do wyboru mamy Zgodę i Dominację.

    Każda frakcja ma swoją Flagę Frakcji którą rozwija się za majątek frakcji (zdobywany poprzez wpłaty kryształów tajemnicy,bursztyny oraz wykonywanie zadań z nagrodami). Flagę frakcji mogą rozwijać: Mistrz lub Generał czyli postać z najwyższą liczbą rb w danej frakcji, Starzy/Porucznik i Szaman/Kapłan.

    Tak jak wspomniałam , postać z najwyższą liczbą rb w danej frakcji osiąga tytuł Mistrza lub Generała, natomiast liderzy pierwszego i drugiego klanu w rankingu wpłat tygodniowych otrzymują tytuły Starszego/Porucznika i Szamana/Kapłana. Osoby te otrzymują specjalne przydomki i specjalnego wierzchowca – Złotego Smoka. Przydomki te i wierzchowiec przyznawane są na 24 h, codziennie o północy.

    Dalej mamy możliwość zdobycia ról frakcyjnych – zakładka przyjmij rolę.

    Każdy tytuł (rola) frakcyjna niesie za sobą pewne korzyści:

    Kolejna korzyść to Zadania z nagrodami. Mamy do wyboru kilka opcji,które wybieramy biorąc pod uwagę swoje rb i możliwe rb przeciwników. Za wykonywanie zadań z nagrodami zdobywamy majątek frakcji, punkty frakcji a ze skrzynek za osiąganie kolejnych poziomów punktowych punkty i odznaki frakcji

    Zdobywane punkty możemy potem wydawać w Akademii na rozwijanie statystyk postaci.

    Natomiast odznaki frakcji wydajemy w sklepiku frakcji.

    Jedną z korzyści jest też codzienna „pensja” w postaci diamentów, każdy członek może odebrać codziennie 100 diamentów za wykonywanie zadań frakcyjnych i ofiary. Dodatkowo każda rola we frakcji niesie za sobą bonusy do „pensji” od 20 % przy najniższej randze (np Senior czy Zarządca), 50% w przypadku Porucznika/Starszego i Kapłana/Szamana i 100% w przypadku Generała/Mistrza.

    Do codziennych wydarzeń frakcyjnych należą: Święte błogosławieństwo – codziennie o godzinie 12.00 gdzie możemy zbierać zasoby które dają punkty frakcji i expa. Również za samo „stanie” na błogosławieństwie daje nam expa. Mamy też możliwość doładowania bogini frakcji – 5x za diamenty (20 za 1 dołądowanie) i 5x za bursztyny (20 za jedno doładowanie). Kolejnym wydarzeniem frakcyjnym jest strzeżenie bogini które zaczyna się codziennie o godzinie 19.30. Polega na chronieniu bogini przed falami potworów. Za zabijanie potworów oczywiście otrzymujemy punkty rankingu strzeżenia i punkty frakcji a czasem także pudełka bohatera. Również za miejsce w rankingu otrzymujemy nagrody. No i na koniec – Wojna Frakcji. Również wydarzenie codzienne,zaczynające się o godzinie 20.00. Ale temat samej wojny poruszę szczegółowo w odrębnym temacie

    W przypadku pytań proszę śmiało pisać 🙂

    Pozdrawiam serdecznie – UpadlyKociak s3

    Last edited: 29.05.2019 19:47
    #8468

    CASTORIA
    Uczestnik

    no to jest teraz błąd bo 2 osoby w jednym klanie maja i kapłana i porucznika a ja jestem liderem 1 gildii , a tamte osoby są 2 gildii wysłałam do was na suport bo tu obrazka nie mogę wstawić

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.