Powrót do aktualności

event oda do Boga

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne event oda do Boga

Otagowano: 

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 10 miesięcy temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #27068

    21335149
    Uczestnik

    Witam
    Postanowiem tu napisa w pewnej bardzo bulwersujacej sprawie !!
    Na poczatku sie przedstawie jestem Italino urodzony w Toscani
    gram na tej grze bo mam tu przyjaciol i pomaga mi w jezyku polskim ale ludzie opanujcie sie wasze problemy dzielenia ludzi na gorszych i lepszych zostawcie sobie w kraju nie przenoscie tego do gry bo jak inaczej powiedziec o tym evencie zadaniu Od DO Boga gdzie mozna zdobyc odyna przezcie evidentnie widac ze te zadanie dzieli ludzi na bogatych i biednych gdzie ci drudzy nigdy nie zdobeda tego odyna czy wy musiscie swoje mankamenty zlego harakteru wprowadzac do gry by dzielic ludzi to czysty rasizm dzielacy ludzi na bogatych i biednych bo wiadomo ze biedny nigdy nie zdobedzie tego odyna co jest waszym celem mila zabawa czy tylko kasa i propagowanie roznic jezeli tak to ta gra schodzi na psy wprowadzajac tutaj takipodzial powinniscie sie wstydzic

    #27074

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam

    Taka opcja jest na każdej wersji choć nie jestem pewien o zdobycie danych bohaterów bo to się różni od administratorów gry gdzie i jak ich zdobyć.

    21335149 co do twojego posta powiem tak nie jest to podział na graczy lepszych gorszych ale nie jest to odpowiednia zakładka na taki temat prędzej w dyskusjach o grze.Choć jeżeli masz propozycje zmian w grze poproszę o napisanie do supportu

    Pozdrawiam

    #27135

    21335149
    Uczestnik

    Ciao
    Dziekuje za odpowiedz ale nie wiem czy ty mnie dobrze zrozumiales Bazuka moj post jak najbardziej pokazuje ze jest to pdzial na tych co duzo placa i tych biednych wiem ze to nie jest zakladka na ten temat ale gdzie pisac moze zrobilibyscie sami zakladke pod tytulem SKARGI I WNIOSKI !!!
    Co do mojego tematu odpowiedz mi jak ten co nie placi karta platynowa ma zdobyc tych 4 bohaterow aby pozniej zamienic ich na odyna wiec jest to czysta dyskryminacja bo ci co duzo tu laduja i tak juz maja wszytsko slabsi nawet nie moga dostac soe do inwazji smokow gdyz osoby o dardzo duzim br ubijaj ja w 1 sekunde czyli jak slabsi maja grac dla przyjemnosci aby sie wzmacniac pomyslcie o tym kasa to nie wszystko a powodu kasy juz nie jedna gra upadla bo jak wprowadzacie wlasnie eventy tylko dla bogatych ci slabsi i co chca grac dla przyjemnosci pozniej odchodza robcie eventy ale z rozwaga aby kazdy mogl po jakims czasie zdobyc to co jest za ciezka kase bo z samych osob co laduja tu kase dlugo nie pociagniecie idzie kryzys i zobaczycie jak ludzie beda oszczedzac jest wtej grze wiele niedociagniec za duza przepasc miedzy graczami pozniej wiele zlosci ze gracze o duzym br ciagle jad apo slabszych bo na rownego sobie sie nie postawia i zyskuja wszysko w eventach i zadanich wzmocnijcie bossy z inwazji bosa swiatowego dajcie od czasu do czasu w skrzynkach jakies czesci lepszych bohaterow nawet w swiatyni do pierwszej korony prawie zadnych czesci nie mozna uswiadczyc juz tyle lat gram tez swoja kase w ramch rozsadku tu zostawilem i co nadal w zamian slabo idzie bo nagrody slabe za male doladowania na dodatek wiele nie dziala jak trzeba i teraz jeszcze to co zrobiliscie jawna prowokacja kto ma kase ma odyna wiec czy to nie dyskryminacja !!

    #27136

    Bazuka
    Opiekun forum

    Powiem tak zgodzę się z tobą nie raz osobiście pisałem o to żeby wiele wiele zostało zmienione oraz szanse były dla każdego niestety odpowiedz jest taka „dziękujemy za propozycje ale administratorzy maja swoje wizje na grę ale informacja zostanie przekazana ” .

    Przyznaje szanse ugrania czego kolwiek dla małych rb jest wręcz nie realne po samych ilościach pkt w magnatach czy zwykłych serwerowych wiadomo pkt kolosalne sięgające nawet do 1m pkt dlatego rozumiem co piszesz że niestety różnice miedzy graczami którzy ładują w grę powyżej 100zł maja przepaść miedzy graczami co nie ładują albo ładują po 30zł

    Ogólnie mi chodziło o to że eventy albo nowości co do nas dochodzą są takie same jak na innych wersach gry co je posiadają wcześniej tylko wiadomo skutek tego nie zawsze zadowoli bo róznice np sa w eventach wydarzeniach czy doładowaniach czy zdobyciu czego kolwiek gdzie indziej

    Osobiście się zgadzam z twoim postem oraz go popieram że wiele mogło by zostać zmienione lecz wiele osób już zwątpiło w tą grę oraz administracje tej gry.

    Jedynie co mogę powiedzieć z swojej strony jako moderator forum to że propozycje twoje przekaże przełożonym a raczej nie tylko wnioski a raczej prawdziwe realia do zrobienia ale co z tego wyniknie nie jestem w stanie powiedzieć

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.