Powrót do aktualności

EVENT – KOŁO BURSZTYNÓW

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze EVENT – KOŁO BURSZTYNÓW

Temat zawiera 11 odpowiedzi, i ma 9 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 10 miesięcy temu.

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #1029

    lewqq
    Uczestnik

    Event trwający 3 dni, codziennie mamy szansę na 7 darmowych kuponów fortuny w wydarzeniach zakładka Premia do logowania, Próby Multi-Arena.
    Więcej kuponów możemy uzyskać z nagród naładowania lub w przecenach w cenie 10sztk – 199 bursztynów.

    Last edited: 29.05.2019 19:49
    #8166

    21489615
    Uczestnik

    a jaka jest szansa lub ile trzeba wydac by trafic skrzynie z 5-cio gwiazdkowym bohaterem???
    jaka jest szansa w 100 losowaniach ze trafi sie az 90 razy kamien do ulepszania skrzydel ??

    #10309

    22113984
    Uczestnik

    na 100 losowan to mozesz liczyc na klucze legendy 🙂 procentowo na wylosowanie np.skrzyni bohatera wyglada to bardzo slabo jak jest 5 % to gora 🙂 Ogolnie smiech na sali wydasz 200 pl a dosatniesz garsc kluczy 🙂 wydasz nastepne 200 tez nie wiele sie zmieni ;D ale powodzenia ;D jednym slowem oszustwo jak uj……

    #10342

    22190417
    Uczestnik

    Hmmm…Czyli 10sztk – 199 bursztynów = sie 7 zl . 500 sztuk = 350 zl Statystycznie wglada to tak ,ze kase wyrzucasz w bloto:) Bo to jest tylko kwestia powodzenia 🙂 czyli masz szczescia lub nie… jak twierdzi support! wiec wydajac nawet 500 zl mozesz byc z reka w nocniku bo nie jestes w czepku urodzonym hehehe…Szanujmy swoja kase i nie dajmy sie wykiwac 🙂 to nie sa male pieniadze ! na zagranicznych serwach w kole burszytnow ,mozna wygrac nawet bursztyny i nie tylko 🙂 A… co pl Ci oferuje za 350zl ;> 1500 kluczy legendy !!!!!! Zenada … Za takie eventy to ja podziekuje 🙂 CO DO % WATPIE NAWET W Te 5% !!!!!!

    #13008

    22113984
    Uczestnik

    Jak sama nazwa mówi KOŁO BURSZTYNÓW 🙂 Tylko w kole BURSZTYNÓW brak ;D Ciekawe 😉

    #13069

    19585851
    Uczestnik

    Nie wiem jak na innych serwerach ale już od dłuższego czasu na s1 nie ma opcji na kupony za Próby Multi-Areny… Jest jedynie 5 dziennie za codzienne logowanie.

    #13105

    UpadlyKociak
    Moderator

    Wszędzie jest tak samo, po prostu wycofali dodatkowe darmowe kupony za arenę.
    Pozdrawiam.

    #18835

    20167500
    Uczestnik

    jak dlamnie jedna wielka sciema jak zawsze

    #25323

    22190417
    Uczestnik

    To koło to jedna wielka porażka…. Ludzie wy sobie jaja z nas robicie…ile waszym zdaniem jest warta ta pier…a skrzynka …1500 losów.. mało…2000 tyś… mało. Naciągacze..i tyle…takie eventy proszę wsadzić sobie w buty..może ktoś z was będzie jeszcze wyższy…Banda naciągaczy i tyle…Kur…do tej gry to chyba trzeba być w czepku urodzonym…www.żal.pl

    #25332

    Bazuka
    Opiekun forum

    22190417 Czytam tak twoje odpowiedzi rozumiem nie smak na brak szcześcia ale to serio jest zależne od szcześcia na swoim przykładzie czasem na 100 losów czy 1000 losów nic się nie wygra a czasem na 1600 losów wyciągniesz ponad 10 skrzynek. Ale to nie znaczy że odrazu musisz łacina rzucać na lewo i prawo 🙂

    Co do tego eventu nie trzeba na niego wydawać majątku z racji że pojawia się turniej rozwijania wraz z kołem bursztynów jednocześnie wiec to jest tylko dobrowolność graczy wydajających bursztyny na eventy a nie wyłudzanie pieniędzy

    Last edited: 12.05.2020 17:57
    #25360

    25207019
    Uczestnik

    Witam , niestety Buzuka obecnie nie ma jednoczesnie kola bursztynow z turniejem rozwijania wiec zostaje tylko 5 kuponow za logowanie , prosze zanim odpowiadasz to orietuj sie co jest dodane a jakich eventow nie ma w danym momecie . A co do ladowania i losowania za bursztyny to raczej jest troche wyludzanie kasy , poniewaz kiedys byly tez kupony za multiarenki a dlaczego usuneli i zostawili tylko te 5 losowan za logowanie ? Tak samo w rozbijaniu jajek tez bylo wiecej mlotkow i innych eventach a okroili ta ilosc dlaczego? POMYSL!!! Moim zdaniem jest to podejscie psychologiczne krojac te eventy do minimum jak tylko mozecie , zeby ludzie jeszcze wiecej ladowali kase wiec w jakims tam stopniu jest to wyludzanie. Tak ladnie niedawno sie wypowiadalas na temat zagranicznych serwerow , ze tam jest tyle serwerow a u nas malo wiec dokladacie ile wlezie a potem laczycie bezsensu , tylko ze w zagranicznych serwerach jest tyle eventow i darmowych losowan ze tam chetnie graja i nie musza laczyc serwerow bo jest tyle ludzi a tutaj na eventach jest coraz mniej i zmniejszane sa % na szanse zdobycia wiec chcac sie rozwijac to musisz ladowac w bursztyny a ci co nie laduja to za chwilke koncza gre bo grajac bez ladowania i majac na 68lvl jakies ok.5mil rb wchodzi na PB a tam lata taka Anni-Li( dokladnie nie pamietam nicku) ktora ma 43mil rb i nic nie mozna tam zdobyc bo ona ciagle wszystkich atakuje a za 5min niezdobycia pkt zaraz wywala z PB to sie odechciewa grac i dlatego serwery upadaja sa laczone. Dajcie wiecej darmowych losowan do eventow , oddajcie to co zabraliscie „darmowe dodatkowe losowania” !!!

    #25365

    Bazuka
    Opiekun forum

    25207019
    Akurat nie mówiłem że w danym momencie wiem że teraz akurat nie było i nie ma turnieju a jest koło bursztynów i owszem były losy za arenki oraz inne eventy gdzie się te losy dostawało,sam osobiście o to pisałem propozycje by znowu to wróciło bo wiem jak dawniej było by każdy miał równe szanse oraz było to do zdobycia bez ładowania kasy.

    Jak również pisałem o zmianę nagród czy wymianę niektórych eventów by zostały zmienione lecz sam uzyskałem odpowiedz że niestety to nie od ws zależy tylko od osób nad ws.

    Rozumiem jak sytuacje w grze wygląda gdzie są głownie osoby co ładują bursztyny a gracze co nie ładują w gre nic że się takim osobom odechciewa grać i nie maja chęci bo jest przepaść miedzy takimi graczami.Też mam swoje propozycje oraz graczy by wiele się zmieniło by szanse zostały wyrównane oraz graczy zachęciło do gry a nie odrzucało ale niestety WS podlega pod inne osoby i to one decydują co i jak ;/

    Na tyle ile możemy my jako moderatorzy staramy się również spełniać wasze propozycje i je zgłaszamy.

    Również jestem graczem i wiem jak sprawa wygląda od środka temu też wiele propozycji jest przesyłanych z strony zwykłych graczy oraz moich własnych tutaj ci dam przykład propozycji co udostepniam swoim przełożonym `Wszystkie propozycje graczy sa z forum i osob z gry

    -Wzmocnienie wszystkich smoków na herście o 11 00 i o 23 00 na katakumbach normalne smoki oraz Bogini na wojnie
    -Zwiekszenie premi logowania do 5 sztuk w każdym evencie
    -Zwiekszenie ilości zdobywanego złota
    -Kamien zaklecia powyzej 10 poziomu dostepny rownież bez bursztynów np eventy nagroda np 100 za sztuke
    -Wiecej konkursów
    -Powiekszenie miejsca w plecaku
    -Dodac rozpiske eventów
    -Naprawienie herszta o 16 by nie bylo mozna osiagnac maxymalnych obrazen

    -plecak na kawalki bochatera wierzchowca
    -Dodanie Skrzyni online
    -Sprzedanie duchow doswiadczenia
    -Stack Rdzenia Smoka do 10tys
    -Zwiekszenie szansy na odłamek zwierzaka w wedrówce
    -Zwiekszenie ilości przedmiotów z skrzyni ofiarnej 5 kawalkow na 100 to troche mało gdy na 1 normalny kamien trzeba
    ponad 5tys bursztynów/diamentów a w całosci na 1sredni kamien ponad 100tys bursztynow/diamentów
    -Zwiekszenie ilości osob w klanie z 20 na 30 osób
    -Mozliwosc zdobycia Przeznaczenia 50sztuk za 300 w nagrodzie zmienił bym na 200 gdyż co poziom trzeba o 50 wiecej
    -1x w miesiacu dodac w wydarzeniu jakaś nagrode od was by zachecić graczy do gry
    -Koło szcześcia zmienił nagrody na inne `

    Liste propozycji rozwijam co tydzień po kontakcie z graczami oraz patrząc po forum czego gracze oczekują 🙂

    Last edited: 13.05.2020 11:02
Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.