Nie wiem czy inni gracze też ro zauważyli, ale doszło do kolosalnej zmiany punktowej jeśli chodzi o wymagania co do awansu między ligami. Mianowicie w zeszłym tygodniu żeby awansować do ligi srebrnej potrzebne było 2,500 punktów jeśli dobrze pamiętam a na lige diamentową 15000 puntów. Obecnie żeby awansować do ligi srebrnej potrzeba 11090 punktów. I nie wiadomo czy to jakiś błąd czy tak powinno być, bo przy zdobywanych punktach za walki nieralne jest to żeby zdobyć punkty powyżej srebrnej ligi ponieważ osoby mające największą liczbe punktów są wstanie zdobyć niecałe 16 tysięcy.