Powrót do aktualności

DOLADOWANIE

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne DOLADOWANIE

Otagowano: 

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  20098567 5 lat, 4 miesięcy temu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #3955

    19557420
    Uczestnik

    WITAM PISZE BO ZROBILEM DZISIAJ KOLO GODZINY 13-EJ 2 PRZELEWY DO WAS NA POCZCIE I PYTAM JAK TO MOZLIWE ZE JESZCZE NIC NIE DOSTALEM ???????

    #4004

    19557420
    Uczestnik

    DZISIAJ DOSZEDL 1 PRZELEW TYLKO JAK TO MOZLIWE ????!!! DOLADOWALEM ZEBY W POSZUKIWACZU ZDOBYC PEWNA RZECZ I NIE ZDOBYLEM BO TEN 1 PRZELEW NIE STARCZYL DZIS POSZUKIWACZ SIE KONCZY I CO MAM TEraz zrobic????????!!! moze nastepny przelew?????????!!!!! krew az sie gotuje :/ :/ :/ :/

    #5239

    20193514
    Uczestnik

    WITAM CHCIALAM DOLADOWAC I TO MI WYSKOCZYLO .3010: Nie zdarza się to często, ale wygląda na to, że udało Ci się natrafić na błąd krytyczny. Natychmiast skontaktuj się z naszym wsparciem klienta pod adresem help.xsolla.com, a my postaramy się naprawić to jak najszybciej

    #5508

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Proszę się skontaktować z serwisem płatniczym jak jest napisane w wiadomości.
    Nie pobieramy opłat bezpośrednio dlatego mogą występować opóźnienia.
    Pozdrawiam,
    Zespól WS

    #5679

    21291049
    Uczestnik

    Mam podobny problem wykonałem doładowanie potwierdzenie miało być do 5 min a tu ponad 40 min i nic. Jest wydarzenie konkretnego dnia człowiek robi doładowanie nie po to żeby przelew dotarł następnego dnia co za poszanowanie dla gracza brak słów

    #5874

    20098567
    Uczestnik

    Witam czy ktoś może mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego metoda płatności za pomocą paysafecard jest tak niekorzystna dla gracza?- mówiąc kolokwialnie skopana na maxa. Paragony kodowe paysafecard można zakupić w dogodny sposób w sklepach niestety gracz korzystający z tej opcji jest zawsze sporo stratny. Przykład : chcę załadować za 99 pln niby w porządku bo paragon paysafecard swobodnie zakupie za 100PLN ale i co z tego jak całkowita kwota do zapłaty to 111.55. Nie ma opcji aby bez rejestracji zakupić paragon w takiej kwocie. W tą grę grają również nieletni którzy nie mają kont bankowych . Byłoby z korzyścią w dochodach dla administracji. Racjonalnie patrząc nieletni który nie posiada konta bankowego zamiast paczki papierosów czy browarka lub z kieszonkowego od rodziców mógłby zakupić paragonik płatniczy z kodem paysafecard za 20 złotych i miarę sprawiedliwie zasilać w ten sposób konto .Obecnie kupując paysafecard za obojętnie jaką kwotę nie dopasujesz się do płatności . Trochę to żenujące rozumiem VAT ale można vat wliczyć w kwotę .

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.