Powrót do aktualności

Doładowanie

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze Doładowanie

Otagowano: 

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  20049542 4 lat, 6 miesięcy temu.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #13955

    20049542
    Uczestnik

    Prawie wszędzie można coś kupić tylko za rubiny . Tyle że problemem jest samo doładowanie bo gdy kliknę na kup to mam tylko czarny ekran – tak więc zostaje gra za free :p Niestety nawet małe doładowania i wykup vipa dużo pomagają w grze . Tylko ja mam czarny ekran przy próbie doładowania czy jeszcze ktoś ? A może ktoś wie więcej bo relogi ani czyszczenia przeglądarki nic nie dają 🙁

    #13973

    UpadlyKociak
    Moderator

    Zrób screena i zgłoś problem do administracji, ale polecam zgłoszenie poprzez wiadomość prywatną na fb na fanpage gry :https://www.facebook.com/WladcaSmokow/

    #13991

    20049542
    Uczestnik

    chyba znalazłem winowajce – przegladarka chrome ma ten problem bo tak gra działa płynnie . Gdy odpaliłem gre na Edge to bez problemu idzie doładować ale z kolei strasznie muli i gra jest prawie niemożliwa bo edge ma problem z wczytywaniem :p Wiec zostaje tylko : jak chce doładować to na chwile odpalam edge i po doładowaniu wracam grac na chroma 😀

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.