Powrót do aktualności

dlaczego serwery PL są gorsze od ENG |??

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze dlaczego serwery PL są gorsze od ENG |??

Temat zawiera 16 odpowiedzi, i ma 8 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 4 miesięcy temu.

Oglądasz 2 wpisy - 16 z 17 (wszystkich: 17)
  • Autor
    Wpisy
  • #36789

    20373771
    Uczestnik

    Bazuka jedynym rozwiazaniem problemu jest to by wreszie gm robil to co do niego nalezy, Od roku meczymy sie z graczem ktory obraza i wyzywa 90 procent serwer a i wiekszej czesci z nich zyczyl szybkiej smierci w realu. A co na to gm? Dalej na to pozwala i tylko debilne odpowiedzi od bardzo dobrze nam znanej tu osoby z forum jako gm. Ja sie na to nie zgadzam i zapewniam ze po moim odejsciu z gry ten serwer bedzie padal gdyz wiekszosc osob to samo zrobi.Ale trudno skoro my dla gm jestesmy smieciami wzucajac swoje pieniadze – to im wiecej osob pokaze ze ma dosc tego dziadostwa i albo przestana doladowywac – i to naprawde radze- a tez duzo osob zapewne zrobi to co ja – czyli podziekuje za gre – to moze w koncu gm sie obudzi i zacznie robic to co jest jego zasranym obowiazkiem. A co do mnie – decyzja jest nieodwracalna i nie zamierzam wracac w ten syf jaki zafundowal nam gm na serwerze

    #36794

    Bazuka
    Opiekun forum

    Nie no w takich wypadkach sie nie dziwie ze wiadomo mozna cos z nosic do czasu no coz ja tutaj jedynie moge powiedziec ze sie nie dziwie decyzji bo nie jestes jedyna zapewne osoba co tak mysl i tak uważa Ja tylko zajmuje sie forum oraz udzielam informacji co posiadam oraz wiedzę z gry i to co wiem po za po za tym innych większych praw nie posiadam wiec na sytuacje jakie zachodzą zbyt wielkiego wpływu nie mam jedynie mozna zerknac z czasem jak to sie potoczy dalej a tobie zycze sukcesów gdzie cie wiatr poniesie hehe

Oglądasz 2 wpisy - 16 z 17 (wszystkich: 17)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.