Powrót do aktualności

czy gra jeszcze działa

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze czy gra jeszcze działa

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Psychopata 2 miesięcy, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #67572

    27113448
    Uczestnik

    co jest grane czy ta gra jeszcze działa nie można się zalogować tylko czarny ekran od tygodnia nie mogę się zalogować do gry

    #67880

    23118157
    Uczestnik

    Putinowskie złodzieje nic nie robią by działało.

    #71033

    21943441
    Uczestnik

    dupa ja tez czarny ekran i nie mogę wejsc,poprostu super

    #71035

    24716046
    Uczestnik

    spróbuj kliknąć w czarny ekran i literką ‚ g ‚ otworzyć frakcje i przez świątynie powinno sie udać

    #71988

    Alais
    Uczestnik

    nie można zalogować się przez fb ;/ pokazuje błąd hasła ;/ zablokowali mi fb i co chwilę pyta czy to ja się loguje… zróbcie coś z tym ;/ – Alais, s35

    #72205

    26166516
    Uczestnik

    no to skandal jest ! nic nie działa ! czy ktoś może dupkę tam ruszyć??? a To w sumie należało by pozew złożyć zbiorowy. Każdy kto do gry wchodzi regulamin podpisuje ale to działa w dwie strony. Obie strony mają prawa i obowiązki. Nosz.. ktoś gra a ktoś grą administruje. pozdrawiam Jane Mora serwer 133

    #72206

    Psychopata
    Uczestnik

    nie działa wszystko związane z między serwerem, jak robicie kampy to po bossach pojawia się skrzynki (po ostatnim bossie nie da sie jej zebrac) w których są nagrody które wcześniej od razu szły do plecaka NIE DODAWAJCIE TEGO JAK OGARNIECIE MIĘDZY SERWER

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.