Powrót do aktualności

CUKIEREK ALBO PSIKUS

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze CUKIEREK ALBO PSIKUS

Temat zawiera 8 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  ArturGorbi 1 rok, 8 miesięcy temu.

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #60179

    20642748
    Uczestnik

    chcialem zapytac czy to jest jakis zart ze wy nie wiecie o problemach z gra i z ewentami ze musimy wam udowadnisc screenami ze byl problem??czy to jest zart ze wysylamy wam te screeny a wy i tak nic z tym nierobicie?czy to jest zart ze usuwacie nasze posty na forum,ktore sa dla was niewygodne?czy to jest zart ze zamykacie nasze zgloszenia do supportu nie rozwiazujac problemow?czy to jest zart ze nie odpisujecie nam na zgloszenia ani na forum?
    czy to jest zart ze od kilku miesiecy czekamy na rekompensaty za zepsute przez was ewenty?czy to jest zart ze czekamy na rekompensate za brak gry przez kilka dni?czy to jest zart ze nawet nie zwrociliscie nam strat za inwestycje?
    Sansara screeny chcesz na to?puknij ty sie w glowe dziewczyno wkoncu i zrezygnuj z udzielania sie w supporcie i na forum,bo nie jestes w stanie nam pomoc ani zrekompensowac nam strat,a tylko powtarzasz w kolko to samo a pomocy z twojej strony zero jest,gra jak byla zrypana tak dalej jest,weiec prosimy cie zejdz wkoncu z tego piedestalu i oddaj funkcje komus co bedzie mu sie chcialo cos tu zrobic,bo na ciebie niestety liczyc nie mozemy i cukierka napewno od nas nie dostaniesz

    #60322

    Sansara
    Opiekun forum

    Witam!
    Screen są niezbędne, to nie est zachcianka moja czy techników, tylko twórców (Chińczyków).
    Raczej nie myśli Pan że jako opiekun forum podejmuję decyzję w sprawie przyznawania lub wydawania rekompensat?
    Jestem jedynie pośrednikiem.
    Dodatkowo zapraszam do zapoznania się z Regulaminem który był akceptowany przed rozpoczęciem gry.
    Pozdrawiam,
    Zespół WS

    #60345

    20642748
    Uczestnik

    przepraszam sansara a co nie widzialas i technicy ze gry nie mielismy kilka dni ze screeny wolacie?jaja se robicie? ile rekompensat daliscie i komu?nie rob sobie zartow prosze po co wam 1000 screenow takich samych na to samo?
    a screenow na rekompensate za ewenty tez wam nikt nie wyslal?bo nie slyszalem ze byscie cos komus oddali

    #60348

    20642748
    Uczestnik

    sansara skoro wysylalismy screeny do was i nadal nie mamy rekompensat,to kto lamie regulamin?my czy wy?,mamy was skarzyc?naprawde tego chcecie?

    #61267

    ArturGorbi
    Uczestnik

    mnie okradliscie z moich bursztynów wisicie mi okolo 80k pozdrawiam i zegnam was…mozecie sobie je wziąć ,,,,

    #61268

    ArturGorbi
    Uczestnik

    kto moze tak wygładać i wrocil teraz z wakacji oczywiscie ze Gorbi tak teraz tez jestem pijany i co z tego..

    #61269

    ArturGorbi
    Uczestnik

    a te wasze rekompensaty to mnie nigdy nie interesowały nawwet nie wiem po co o nich mysleć haha, dodam tez ze jak to piszę nie mogę się zalogowac na server 25s na moje konto od 21 jakos mozecie to naprawić dawno mnie nie było…

    #62314

    ArturGorbi
    Uczestnik

    w chuja walicie jak zawsze bo nie potraficie napisać prawdy hahaha

    #62315

    ArturGorbi
    Uczestnik

    nawet nie mogę korzystać z ostatecznego lochu od miesiecy i innych mieli mi to naprawić ile mam na to czekać pier to już , masz swą wole w komplecie z honorem dzieki wielkie administracja ze mi konto rozwaliło haha, Lece na weekend do zobaczenia tam kiedyś na suporcie , fajnych wakacji bo zaraz koniec i czas do pracy kur….hahaha

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.