Powrót do aktualności

Co Sadzicie o łaczeniu serwerow Wasze Zdanie

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Co Sadzicie o łaczeniu serwerow Wasze Zdanie

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  zibi715 5 lat, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #5637

    Bazuka
    Uczestnik

    Witam mam zapytanie do kazdego uczestnika forum jak i rowniez fb Co Myslicie o tym Co sie stalo Czyli łaczenie Serwerów :
    Moim Zdaniem to Jakaś totalna porażka z racji ze :
    -Masakra na mapach jeden 2 bije tylko po to by cos zdobył
    -Niektore osoby posiadaja lagi
    -Szanse na zabicie smoka prawie 0
    -Szanse na smokowce Dosyc Ciezkie
    -Osoby ktore placiły relna kase i byly na swoich serwerach kims na laczeniu sa dramatem
    -Zamieszanie totalnie
    -Brak totalnego balansu w frakcjach
    -Na Czatach „burdel”
    -Nowi gracze to nie maja wgl szans na nic
    -Event Zbieranie skrzyn Lagi jakich malo + Ciezkie zbieranie
    -Roznice miedzy Rb Dramatyczne
    -Na kopalniach Poprostu mrowisko
    -Patrzac na ilosc serwerow czyli 27 serwerow Liczmy na kazdym z serwerow bylo swoje top 20 top 50 Czyli kazda osoba Poswiecila swoj czas na to by byc lepszym nagle wszystko przez laczenie stracila
    Teraz Zapytanie do was chcecie by dalej te serwery byly laczone i byla jakas masakra serwerowa Czy Tak jak bylo ze kazdy cos znaczyl na swoim serwerze Odpowiedzi Prosze Pod postem jak rowniez na fb

    #5642

    zibi715
    Uczestnik

    Sama koncepcja łączenia serwerów jest ok, szczególnie że wielu graczy dopominało się o nia, ale…no właśnie, jak zawsze jest ale, to połączenie jest niedopracowane. Logiczne byłoby połączenie serwerów w ilości po 2, a nie dowalić do pieca 5 naraz i róbta co chceta…Akurat ze smokowcami problemu nie zauważyłam, wrecz czesto spotykam że stoja samopas i nikt ich ie zbiera…herszt i smoki, masakra, wszystkie poza Sarrio spływaja nie wiadomo kiedy, burdelu na czacie tez jakoś u nas akurat nie zauwazylam, wrecz 3/4 dnia na czacie zgody wczoraj byla cisza – stypa popołączeniowa, dopiero po poludniu coś ruszyło się. Bilans frakcji – tragedia! U mnie na s2 wojny zawsze trwały bite 25 min i trzeba było sie czasem napocić żeby wojenkę wygrać, raz zgoda raz dominacja, ale przynajmniej cos sie działo i było wesoło. A teraz? Weszłam na wojne, 4 walki i koniec…wtf?? aaa no tak…rozpindolili nam boginie…no ja pindole…gdzie tu zabawa??? Wyglada to tak jakbyśmy z procą na czołg się porwali… Ogolne wrażenie dzień po – negatywne

    #5650

    Bazuka
    Uczestnik

    Co do wojen to prawda Zapomnialem tez o tym wspomniec 🙂 No ale zobaczymy jak to bedzie dalej sie dzialo

    #5652

    ?????????
    Uczestnik

    Poco naprawiać grę jak łatwiej połączyć serwery i zostawić graczy samopas

    #5681

    20843907
    Uczestnik

    jeden wielki bajzel serwer gry spuchl lago niesamowite ,debilizm laczyc cos co nie dopracowali do konca gdzie restart gry nastawili sie na zyski bez jakosci pieniadze dla nich dla graczy lagiakurat wydarzenia gdzie kase sie wydaje chodza bardzo plynie a pozostale wgrywa sie dlugo ,z rana gra chodzi plynnie gorzej juz jest gdy wiekszosc graczy jest na grze

    #6687

    sirbenek
    Uczestnik

    Moim zdaniem to wycofajcie laczenie serwerow i zrobcie jak bylo bedzie ok. A teraz to jest balagan i chaos.

    #6734

    zibi715
    Uczestnik

    Na początku, u nas na serwerze już spokój, no ale prawdą jest że dobry miesiac zajeło nam „ogarniecie” chaosu 🙂

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.