Powrót do aktualności

Cmentarz i lvl 70+

Fora Wladca Smokow Przewodnik po grze Cmentarz i lvl 70+

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  25964498 3 lat, 8 miesięcy temu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #30828

    25964498
    Uczestnik

    Jak dzialaja lochy-cmentarz i wbijanie lvl powyzej 70-nigdzie tego nie widzialem na forum a zapytac nie ma kogo.Cmentarz wbilem do poziomu 10 i co dalej?czest przegrywalem i co z tymi porazkami nie mozna juz walczyc jak przegrasz?to samo boss -aktywwalem za 2 tys punktow i przegralem-co dalej?macie jakies rady?wbilem 70 lvl jak wbic kolejny?

    #30836

    Bazuka
    Opiekun forum

    Nastepne poziomy ostateczne wbijasz za pomoca talentu oraz mapy starozytne katakumby 🙂 za miejsce w rankingu otrzymujesz przedmioty do nastepnego poziomu
    pkt wbijasz od poniedzialku do niedzieli do godziny 21 00

    Last edited: 28.08.2020 15:17
    #30840

    AniołZemsty
    Uczestnik

    Cmentarz sie odnawia co tydzien. Level wbijasz masz do tego ikone pisze tam ze pradawnych krysztlaow potrzebujesz i odpowiedni poziom talentu. Talenty za zloto pradawne za ranking bicia mobow w prastarych katakumbach

    #30848

    25964498
    Uczestnik

    czyli sumujac-prastarych katakumb ie mam jeszcze i nie wiem kiedy bede tam mogl wejsc-wbilem dopiero lvl 70 i chce wyzej czyli +1 czyli nastepny lvl to co musze zrobic?talenty rozwinac?a cmentarz czy jest jakis limit tam bo mnie juz sie nic tam nie swieci do walki i co dalej?trzeba czekac na nowy tak?a co z tymi punktami co na bosy stracilem ale przegralem?co mam je trzymac az wzmocnie konto?mapa starozytne katakumby to to samo co prastare?jesli tak to jak mam ja odblokowac?

    #31560

    Bazuka
    Opiekun forum

    Tak dokładnie na początku musisz posiadać wymagany poziom talentu by odblokować ostateczny poziom
    Taka ikona po lewej stronie pod obrazkiem z tego co pamietam na 1 ostateczny poziom pokaze ci się misja i dostaniesz kryształy na 1 poziom ostateczny. nastepnie wbijasz za pomoca talentu oraz rankingu na prastarych katakumbach zabijajac mobki i zbierajac szafirki

      ost

    Zdobycie kryształu ostatecznego :
    zajecie min 50 miejsca na mapie prastare katakumby w rankingu zabijajac mobki na mapie oraz zbierajac szafiry za 50 miejsce masz 5 kryształów ale im wyższy poziom ostateczny tym wiecej kryształow trzeba

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 7 miesięcy temu przez  Bazuka.
    Last edited: 13.09.2020 18:47
    #31671

    25964498
    Uczestnik

    juz rozumie i bardzo dziekuje

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.