Powrót do aktualności

Chora Psychicznie Alicja Maczuga

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Chora Psychicznie Alicja Maczuga

Temat zawiera 28 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  ORKA 1 rok, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 14 wpisów - 16 z 29 (wszystkich: 29)
  • Autor
    Wpisy
  • #65380

    ORKA
    Uczestnik

    A to że ja się kłócę z Lexi to moja sprawa prywatna i jej nie twoja 🙂
    A ty jesteś skończoną kłamczuchą i oszustką . Człowiek był dobry i się poznał teraz inni się poznają .. Szkoda życia na tą grę i takich ludzi jak wy ..

    #65381

    AlutkA
    Uczestnik

    Karol nie pogrążaj się już każdy widział co robiłeś .Daliście konto razem z Lexi a kiedy przestałam być za lexi to je niszczyliście .Nie ja zmieniałam nazwy ,nie ja niszczyłam wszystko i są na to dowody.Dwa razy konto Kasli odbudowywałam ,myśleliście ze trzeci będę .

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    #65382

    Bea Blue
    Uczestnik

    Proszę w końcu się odczepić od mojej osoby i klanu. Jaka była i jest historia klanu „Słodziaki” to wiedzą grający gracze. I proszę w końcu przestać mnie oczerniać, bo nie jestem jakąś gówniarą i od d… nikomu nie odpadłam, z reszta tak jak i inni gracze na naszym serwerze. Zajmijcie się swoim życiem i swoja grą, a nie ciągle mieszacie i tworzycie ploty na temat innych i oczerniacie bezpodstawnymi oskarżeniami. Podobno jesteście dorosłymi ludźmi, ale jakim trzeba być człowiekiem, żeby wyprawiać takie rzeczy i wypisywać takie bzdury o obcych, najczęściej starszych od was osobach? Jeszcze raz proszę odczepić się ode mnie i mojego klanu.

    #65387

    ORKA
    Uczestnik

    Alicja niki to możesz co dziennie zmieniać i te ze screnów to są twoje niech sprawdzą ip i wyjdzie 🙂 i ty miałaś tam zakaz grania i przez ciebie było konto kasowane bo nie potrafiłaś się od niego odczepić.
    Ja na koncie Kasli zrobiłem ponad 100 mil rb wszystko co tam jest po ustawiane było to ja robiłem .
    Kobieto nie mogłaś się odczepić od tego konta miałaś zakaz nim graniem a jak podła fałszywa świnia tam wchodziłaś , Wyzwiska proszenia się itd nic nie dawało rady / przez Vipa premium tam cały czas wlazłaś
    Migotka wojna twoja a Lexi zaczeła się od tego że jej klan rozwaliłaś faktem jest że każdy gracz może grać gdzie chce w klanie
    Alicja jesteś skończoną fałszywą podłą osobą i mówi ci ktoś co cię zna najdłużej z serwa i wiele razy był dobry dla ciebie ale przez ciebie wyszło mu to bokiem
    Ludzie z innych serwów to samo powiedza o tobie

    #65402

    AlutkA
    Uczestnik

    Człowieku o czym Ty teraz piszesz to ja miałam sobie takie niki dawać ?Boli Cie to ze mam dowody co robiliście z kontem Kasli .Pokaz Ty wszystkim co zniszczyłam ,a potem mnie oczerniaj.https://imgur.com/3mlSI5E
    Mogę pokazać więcej

    #65403

    Bea Blue
    Uczestnik

    Karolku, 21403732, nie będę tutaj opowiadała historii klanu „Słodziaki”. Całą tą historię znają gracze na naszym serwerze i wszyscy wiedzą dlaczego ludzie z jej klanu odchodzili. Ja „zawiniłam” tylko tym, ze nie chcieliśmy jako klan przejść do jej klanu po połączeniu serwerów. I odczep się w końcu ode mnie. I przestań w końcu obrabiać nam d… Nie możesz znieść, że nikt na ciebie nie zwraca uwagi? Żegnam.

    #65422

    23508493
    Uczestnik

    O znów cos się działo, dawno tu nie zaglądałam 🙂

    #65425

    ORKA
    Uczestnik

    Migotka wiesz o co miałaś wojne z Lexi i tak wszyscy wiedzą . i Ja mam w dupie tą grę ja już osiągnąłem w niej wiele i mi wystarczy 🙂 Ja nie gram

    #65426

    ORKA
    Uczestnik

    Alicja jesteś oszustką i powiedz nam czemu mimo zakazów właziłaś tam na konto ? bo jesteś chora psychicznie ? Czytaj ze zrozumieniem niszczone konto było przez ciebie bo miałaś zakaz tam grania rozumiesz ? I skończyłem dyskusje z tobą bo jesteś podła fałszywą świnią tyle . Argumenty twoje są z dupy bo nic nie zrobiłaś tylko siedziałaś i oszukiwałaś graczy .. Nie mam zamiaru dyskutować z fałszywą osobą jak ty wcale

    #65427

    AlutkA
    Uczestnik

    Karolku co Ty bredzisz to czemu jak tylko dostałeś pasy do konta Zła Irys zadzwoniłeś i dałeś pasy?
    Dwa tygodnie grałam tym kontem mogłam je zniszyć tak jak Ty Kasli konto.Nie pisz ze ja coś zniszczyłam bo Ty z Lexi niszczycie wszystko czego się dotkniecię.Pochwal się policjo lepiej co u Ciebie była a nie głupoty piszesz.Nie grasz bo nie masz czym ,a grałeś tylko wydając bursztyny ,ale nie swoje.A fałszywcem jesteś Ty pokaż co na Lexi wypisywałeś chyba ze chcesz abym ja pokazała .Więc zamilcz albo daj dowody .

    #65762

    LEXI
    Uczestnik

    Alka RoXI z s3 serwera grala z orką , uciekł od niej na 75 serwer,
    Orkaja raz poprosil ,
    zeby mu pomogla,gdy mnie nie bylo
    Orka dostal Kasli konto,
    moim gral Lexi-gdy mnie nie bylo,przez 2 dni
    poprosil Alke zeby mu przez 2 dni pomogla Grac Kasli,
    zanim wroce,
    bo ciezko mu bylo grac 2 kontami,
    -pozbyc sie potem oszustki nie mógł
    właziła logowala go ,osmieszała, usówała rzeczy z konta ,
    zwalała na innych,
    gdy wrocilam porosłam ja żeby sie odczepiła ,
    nie docierało do posranej baby .
    Zniszczyła mu to konto
    wplątując polowe serwera w swoje kłamliwe intrygi,
    Potem Zla-Iris dala konto orce ,
    ale mnie nie bylo bylam w angli i orka gral moim kontem Lexi,
    znowu dwoma kontami grac bylo mu ciezko ,
    znowu zaufal alce ,gdy musialam wyjechac
    dal Alce pasy, na kilka dni Zlej-Iris ,
    gdy wrocilam ,
    Alka straszyla go ,
    ze jak nie da do lexi pasow to zniszczy mu Zla -Irys,
    napisalam do zlej -Irys zeby pasy zmienila,
    bo szkoda konta fajnego ,
    zeby ta jebnieta Alka niszczyla,
    podpuscila beablue i innych sprzymierzencow ktorych tepie i jechali po orce
    i po mnie ale mi moga tylko cmoknac ,
    wykorzystali DonTito zeby dal jej konto i dalej obraza nim
    wyzywa jak innymi kontami,
    tak takie osoby niszcza gre i graczy
    sami nic nie ugraja tylko snuja intrygi,
    Pomagam kilkum fajnym ludziom rosnąc,
    reszta, wola oszustki Beablue ,Wiedzmulki i Alki – ugraja tyle co one:)
    .A na koniec Alka i inni
    Skoncze grac-,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ;- Lexi jest Orki , i gowno mu zrobisz…………
    on jaki by nie byl ale zawsze pomocny ,,:)
    Darlam sie z nim zawsze bo, was bronil ,
    nie sluchal mnie ,ostrzegalam go
    stracil wszystko przez was,
    przekonał sie, jacy podli ludzie tu grają
    ale lexi bedzie jego,,,,,,tylko jego,,,,,,,,,,,,,,,,,i nikomu nie dawaj pasow
    – ma pasy i zawsze nia moze grac
    – to jest moj dowód wdziecznosci dla obcej mi osoby:>OBCEJ i nie jest bratem
    A podjudzania Wiedzmy BeaBlue i innych kwok,
    moga wsadzic w tylek,
    wstyd starsze kobiety ,
    a takie chore ,
    3 lata graja beka,bajerzyly go i je osral
    Dziekuje Karol

    #65763

    LEXI
    Uczestnik

    A i jeszcze jedno -Beatrix-Migotka-BeaBlue zmian nazw nie pomoze obłudna kobieto
    Migotka jestes tak fałszywa baba
    , jak Alka, podjudzałas kazdego ,
    przez ciebie tepie twoj klan i graczy z toba grających i zawsze bede,
    zawsze
    Mówilas ze wiedzą ze za ciebie będe -ich lac

    a bede i leje

    za twoje kłamstwa plotki

    poczytajcie co odpierdalała ,
    jak podjudzala w postach ,
    -Lexi zakała serwera
    to dzielo Migotki i Wiedzm
    A klany niszczyla zeby swoj zbdowac i zeby jej pomagali
    -wydzwaniala do Karola Ork, zeby jej konto robil ,
    osral starą babe ,
    zreszto do kazdego dzwonila smiali sie ze starej baby
    , kto z nia gral- nie gra ,
    albo ledwo lezie,
    tak zniszczyla Migotka ta gre jak i Alka ,
    a klan mi do niczego nie potrzebny ,
    to ja dla klanu,
    bo ładuje duzo i maja za to nagrody ,
    grac sie naucz ,
    a z ciebie pozytku klan nie ma tylko ty z niego,,,
    to tyle babciu Migotka Beatrix-BeaBlue

    #65766

    ORKA
    Uczestnik

    Alicja jesteś oszustka i temat skończony jest .. I po pierwsze nie mów że grałaś czymś bo siedzieć i mieć odpaloną grę a nic nie robić na niej to nie granie jest .. i Chory psychicznie człowieku żadnej policji u mnie nie było . Nie potrafiłaś się odczepić od nie swoich kont , niszczyłaś je i oczerniałaś ludzi . Ato czy ja się kłócę z Iza to jest nasz sprawa 🙂 i ona też na mnie wyzywa i mi to nie przeszkadza . Wiesz mi ja mam czym grać ale nie chce wystarczy mi raz kiedyś . i Nie musze okłamywać ludzi jak ty

    #65767

    ORKA
    Uczestnik

    Ja nie gram już bo mi się nie chce ja już się nagrałem 🙂 szkoda życia 🙂

Oglądasz 14 wpisów - 16 z 29 (wszystkich: 29)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.