Powrót do aktualności

Cele

Otagowano: 

Temat zawiera 10 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Lire 1 rok, 11 miesięcy temu.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #58386

    Alexa
    Uczestnik

    Co trzeba zrobić w celu „strażnik frakcji” i „dobroczyńca frakcji”?

    #58391

    Bazuka
    Opiekun forum

    Dobroczynca frakcji polega na wplaceniu bursztynow na frakcje tylko nie pamietam czy ilosc 1 tysiaca czy więcej

    #58446

    25023754
    Uczestnik

    A może byście tak naprawili cel „Męczennik”? 21 razy byłam zabita na wojnie jednym ciągiem, a cel się nie odsłonił. I możecie sprawdzić sobie logi, a nie tak, jak Sansara odpisuje, że widocznie cel nie został osiągnięty, nie róbcie sobie z nas jaj, bo to naprawdę wstyd tak traktować dorosłych ludzi, którzy was utrzymują, jakby nie patrzeć

    #58447

    25023754
    Uczestnik

    A co do Dobroczyńcy frakcji, to trzeba wpłacić 30k bursztynów

    #58448

    Bazuka
    Opiekun forum

    20x zabitym zostać to na polu bitwy jest cel.:) a na wojnie to nie wiem.

    #58455

    20162008
    Uczestnik

    Wy jako opiekunowie forum powinniście wiedzieć co i jak.. Po to chyba tutaj jesteście by odpowiadac na pytania. To jacy z was opiekunowie nie wiedząc wszystkiego o danej grze??? Żenada

    #58465

    Bazuka
    Opiekun forum

    Z Racji ze nie korzystam z informacji od góry by mieć przewagę w grze oraz dostępu do informacji które mogą graczom zaszkodzić.To mogę posiadać braki wiedzy 😉 To raczej nie wina tego jakim się jest opiekunem gry tylko tego że po prostu wolę samemu coś uzyskać niż iść na skroty.Pozdrawiam

    #58472

    25023754
    Uczestnik

    Cel, o którym ty piszesz, Bazuka, to jest „Nieugięty”, ja piszę o „Męczenniku”, który nie działa

    #58475

    Lire
    Uczestnik

    To ja zapytam inaczej, dlaczego te informacje są nie jawne?
    Zazwyczaj w normalnie działających grach jest opis i wskazówki co z czym i dlaczego a tu wszystko ściśle tajne przez poufne……………

    #58477

    Bazuka
    Opiekun forum

    Jak tego typu grach musza się pojawic niespodzianki które gracze musza sami odkryć ale jeżeli bedzie możliwość to podpytam o ten cel 🙂

    #58813

    Lire
    Uczestnik

    To ja odpiszę inaczej, jak w tego typu grach zawsze jest manual a tu d……a

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.