Powrót do aktualności

bugi na s10

Fora Świt Aniołów Wsparcie techniczne bugi na s10

Temat zawiera 10 odpowiedzi, i ma 8 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  20494096 4 lat temu.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #23409

    23072449
    Uczestnik

    może by tak ktoś ogarnął te bugi na s10 , bo nie działa cross serwer, gwiezdna pieczęć a boss światowy ma poz. 76.. Bylibyśmy wdzięczni gdyby ktoś to naprawił wkońcu

    #23412

    _Bastian_
    Uczestnik

    Nie tylko na S10 na każdym serwerze

    #23512

    PANDORKA
    Uczestnik

    To już jest jawne olewanie graczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pieczęć nie dziła bugi jeden za drugim!!!!!!!!!!!!! jasny gwint korona Was dopadł , czy położyliście już lache na ta gre !!
    Chciałam sobie uprzyjemnić kwarantannę a tu guzio , bo jaśnie szanowne administratorstwo ma ma na Nas ogólnie wywalone!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 żenada

    #23513

    asdasdasd
    Zablokowany

    PANDORKA Oni wszyscy maja wyjebane na graczy, w Shini Game jest od cholery bugów i zero pomocy ze strony admninistracji.
    Pozdrawiam

    #23514

    PANDORKA
    Uczestnik

    Czas chyba niepochlebne opinie wystawić w komentarzach dotyczących tych gier , by ludzie nie dawali nabijać się w butelke:(

    #23530

    20494096
    Uczestnik

    Haha ponad tydzień czasu i żadnej reakcji z ich strony… Jeszcze nigdy w żadnej grze nie widziałem tak olewającego stosunku do graczy…

    #23715

    Lisitsa
    Opiekun forum

    Zawsze zgłaszaliśmy wszystkie błędy programistom. Przypominamy, że nie jesteśmy programistami. Dlatego musimy też czekać na informacje.

    #23741

    23016014
    Uczestnik

    a kiedy bedzie nastepna aktualizacja ?

    #23772

    PANDORKA
    Uczestnik

    co to za kiczowata gra , po jasny gwint te ludziska ładuja tutaj kase (chyba za mało) skoro programista ma wszystkich graczy głęboko w 4 literach!!!!!!!!!!!!!!!!!!inne gry wprowadziły eventy świąteczne a tutaj nawet bugów nie ma kto usunąć szkoda zresztą mojego klikania, odkad zaczęłam w to grac to nic się nie dzialo , zero aktualizacji , zero jakichkolwiek eventów ,ludziska poodchodzili z gry mozee pomyślcie chociaż o polaczeniu serwerów a tak wgl to spokojnych świąt i oby po nich coś się ruszyło bo inaczej stracicie dochody…..

    #23783

    ^ to brzmi jak opis SHINI GAME od ESPIRIT GAMES. ESPIRIT GAMES powinni wprowadzić do słownika języka polskiego jako synonim słowa nieudacznik

    #23788

    20494096
    Uczestnik

    Za chwilę pewnie nowy serwer otworzą zamiast porządną aktualkę dać… 😀 ^^ Ten typ tak ma…

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.