Powrót do aktualności

Brak mozliwosci polaczenia odlamkow Hadesa

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Brak mozliwosci polaczenia odlamkow Hadesa

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  zibi715 5 lat, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #5404

    TuttiN
    Uczestnik

    Jak w temacie, 20 czesci Hadesa z eventu Szczesliwa Gwiazda nie daje sie polaczyc, komunikat – za malo odlamkow.
    Support niestety nie odpowiada, ktos mial moze taki przypadek ?
    Jakies rozwiazanie, podpowiedz?

    #5405

    23759718
    Uczestnik

    Mam tak samo, się doczekasz odpowiedzi od jakiejś bandy lichwiarzy z Cypru…. yhm.
    Podejrzewam że panel administracyjny licencjodawcy polskiego jest tak okrojony że guzik mogą z tym zrobić. Dostaniesz odpowiedź że błąd i uj 🙂

    Przestrzegam wszystkich przed produktami „Outrigger Limited” !!! Omijać szerokim łukiem.
    Pozwole sobie się nie podpisac 🙂

    #5406

    zibi715
    Uczestnik

    Generalnie na wszystkich bohaterów z 6 gwiazdkami potrzeba 50 fragmentów a nie 20, wiec obawiam się że to błąd w opisie jest.

    #5408

    23759718
    Uczestnik

    Skąd zaczerpnełaś wiedzy że na boha 6* trzeba 50 odłamków ?? Z opisu wcześniejszych odłamków tak. Wiec skoro przy Hadesie pisze że trzeba ich 20 to niech się da złożyć tego hadesa z 20. Bardzo lekko podchodzisz do tematu bo zapewne nie kisi się u Ciebie w plecaku 20 szt tego szmelcu który kosztował nie mało. A ile +/- taka impreza kosztuje to zapewne wiesz.

    Błąd ?? Żarty to tak jak by iść do knajpy zamówić stek, dostać parówke a na końcu kelner przynosi rachunek za całą świnie i przecież należy mu się bo coś tam z tej świni dziubnełaś :/

    Pozatym Hades w grze pojawił się pierwszy raz a żadnej biblioteki gra nie posiada w której jasno by pisało że 6* Hadesa składamy z 50 odłamków ! Wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd że to takie oczywiste 🙂

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 5 miesięcy temu przez  23759718.
    Last edited: 20.11.2018 01:05
    #5415

    zibi715
    Uczestnik

    Nie kisi sie bo wystarczyło z deczka logicznie pomyśleć a nie oczęta zaświeciły sie na „pierwszą lepszą okazję”.
    P.S „Gościu” – moją wiedzę czerpię dodatkowo z serwerów amerykańskich, gdzie wszystko jest szybciej niż u nas, więc nie pisze o tym o czym nie mam pojęcia. I nie, nie ma różnicy że u nas to pl a tam usa, wprowadza sie u nas dosłownie to samo tylko ratami i z opóźnieniem, co jest logiczne skoro wersja pl jest wersją młodszą.
    I jeżeli nadal masz zamiar wytykać mi błędy („Wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd że to takie oczywiste.”) to z anonimem konwersacji prowadzić nie będę.

    Pozdrawiam.

    #5416

    23759718
    Uczestnik

    Według Ciebie trzeba grać na serwerach us i tam uczyć się na błędach żeby grać na pl, według Ciebie błąd zrobili Ci co przeczytali opis i kupili a nie Ci co tworzyli wydarzenie, według Ciebie wyraźny opis odłamka nie jest podstawą do tego żeby domagać się tego co należne, według Ciebie wszystko jest ok bo przecież mnie to nie dotyczy. I nie oczęta się nie zaświeciły bo nie była to jakaś super okazja ostatni apollo poleciał za niewiele więcej.

    Życzę Ci w karcie przywoływania wierzcha klasy S, jednego kamienia duszy, wtedy zrozumiesz.

    Serwery amerykańskie…. za chwile jezyk chiński będzie trzeba ogarnąć, zatrudnić radce prawnego i zasięgnąć opinii psychologa żeby „iść” na zakupy w WS

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 5 miesięcy temu przez  23759718.
    Last edited: 20.11.2018 14:49
    #5455

    20064153
    Uczestnik

    Szkoda ze dopiero dziś przeczytałam forum bo tez się połakomiłam na tego Hadesa i niestety nie mogę go połączyć.

    #5763

    Sansara
    Opiekun forum

    Proszę wszystkich komu nie udało się połączyć odłamki podać nickname i numer serwera

    #5767

    TuttiN
    Uczestnik

    S20, TuttiN

    #5770

    zibi715
    Uczestnik

    Temat HADESKomu nie udało się syntezować z 20 odłamków proszę napisać nickname i serwer w komentarzach

    Gepostet von Wladca Smokow am Mittwoch, 5. Dezember 2018

    Last edited: 05.12.2018 22:21
Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.