Powrót do aktualności

Brak korzyści

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne Brak korzyści

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  22576349 3 lat, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #34726

    22576349
    Uczestnik

    Błędu tłumaczyć nie trzeba bo ,,jest znanym błędem dla zespołu ws” jest to błąd taki że nie można odebrać korzyści, mam honor vipa ale na co mi to skoro nie mogę odebrać bursztynów, zespół WS nie jest w stanie mi tego oddać haha oddać coś za co zapłaciłem
    Brzmi jak kradzież
    Złe podejście do klienta frustruje najbardziej bo obiecują gwiazdkę z nieba a obrzucają ludzi kłamstwami 😋💪 Więc skoro wsparcie tech nie może pomóc to psychologa potrzeba by łagodzić emocje graczy

    #34757

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam
    możesz trochę jaśniej o co chodzi bo tak brak korzyści może być z misji dziennych co o tym informacja została już udzielona ale jeżeli chodzi o błąd zwiazany z 500 darmowych bursztynów że nie można odebrać będziesz musiał zrobić zrzut ekranu z data i dniem których nie możesz odebrać oraz wysłać na support.Powinienieś dostać zwrot bursztynów za dni braku możliwości odbioru jak sprawa zostanie wyjaśniona i sprawdzona

    #35349

    22576349
    Uczestnik

    wszystko zostało wysłane do supportu, udzieliłem wszystkich informacji łącznie z zrzutami ekranu i ani widu ani słychu. Jedynie raz się zapytali czy dostałem zwrot po mojej odpowiedzi że nie w dalszym ciągu nic nie zostało zrobione

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.