Powrót do aktualności

BŁĘDY, BRAKI W TŁUMACZENIACH

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze BŁĘDY, BRAKI W TŁUMACZENIACH

Temat zawiera 8 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Anakin Dr4g0n 5 lat, 6 miesięcy temu.

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #809

    Sansara
    Opiekun forum

    W tym temacie można zamieszczać zrzuty z ekranu z  błędami  w grze(błędy ortograficzne, braki w tłumaczeniach).
    Mile widziane strzałki i podkreślenia w celu przyspieszenia poprawek.

    W miarę poprawki błędów, wiadomości będą usuwane.

    Dziękujemy i miłej gry!

    #2184

    Battle Angel
    Uczestnik

    Nie wiem czy tylko u mnie jest błąd jeśli chodzi o relikwie a dokładnie o postęp w expieniu relikwi. Pasek postępu jest martwy wogóle się nie przesuwa. Dodaje kamyki w ciemno aż wskoczy poziom, trochę to denerwujące. Kolejny temat to rangi w klanie. Trochę śmieszne ale kto był w wojsku lub orientuje się w temacie to wie o co chodzi. No kto to widział żeby zastępca dowódcy miał rangę Porucznika;)a członkowie mieli Pułkownika lub Kapitana. Ludzie Pułkownik jest zaraz po Generale a Porucznik to ranga niższa nawet od Kapitana. Dziękuję i pozdrawiam.

    #2185

    Battle Angel
    Uczestnik

    Aha doczytałem że temat relikwi był wałkowany wieć niczego nowego nie napisałem a rangę nadaje się indywidualnie więc nie mam pytań;)

    #2555

    20137415
    Uczestnik

    zamiast herb jest napisane herm wytrwałość

    #2563

    Mocher
    Uczestnik

    w pytaniach intymnych jest jedno z pytań :
    1. jaką lubisz pore roku : wiosna , lato, jesień, zima powinno być a jest jak sie nie myle wschód
    2 jaki żywioł lubie zamiast lodu powinna być woda

    #2566

    zibi715
    Uczestnik

    Błąd w tytule za 1 miejsce w rankingu blitz klejnotów – jest „Zbierasz klejnotów” a powinno być raczej „Zbieracz klejnotów”

    https://zapodaj.net/28b79e14ab923.jpg.html

    #2601

    Mocher
    Uczestnik

    Misje : różne nazwy bohaterów
    klik

    #2648

    Mocher
    Uczestnik

    Małżeństwo
    jedno z pytań powinno być zima w odpowiedzi
    klik

    #4631

    Anakin Dr4g0n
    Uczestnik

    Początek gry
    Screen

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 6 miesięcy temu przez  Anakin Dr4g0n.
    Last edited: 25.10.2018 10:24
Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.