Powrót do aktualności

Automatyczne PD

Fora Świt Aniołów Wsparcie techniczne Automatyczne PD

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Lisitsa 4 lat, 9 miesięcy temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #10716

    POSEJDON
    Uczestnik

    Witam, chciałbym zaproponować albo doradzić o wprowadzeniu cyrkoni, z tego co zauwazylem od powstania gry wypadają maksymalnie 99 zaraz po polnocy potem zas przy zostawienie nawet na cala noc konta żeby zbieral PD jak i cyrkonie dostajemy tylko i wyłącznie PD, potrzeba ich dość sporo do ulepszania, a jak wspomniałem nie ma skad ich brac.
    Rozumiem zwykle diamenty które można sobie wykupić, lecz przy lvl 90 który posiadam obecnie dostaje je tylko i wyłącznie za przejście lochow które już na ta chwile sa dość ciężkie do wykonania, a nagroda mizernia za nie(100).
    Druga sprawa to Kupon bossa który powinien odnawiać się przynajmniej 10-30 co godzine, a nie 80 na caly dzień przy dobrych wydarzeniu 120.
    Jeżeli jest jakakolwiek mozlowisc prosiłbym o poprawienie czy zmienienie tych rzeczy, glownie cyrkonie które sa bardzo potrzebna, a tak na prawde opis (automatyczne szkolenie) daje tylko i wyłącznie PD.
    Pozdrawiam Bielu

    • This topic was modified 4 lat, 10 miesięcy temu by  POSEJDON.
    Last edited: 13.07.2019 16:24
    #10744

    Lisitsa
    Opiekun forum

    Dzień dobry!
    Dziękujemy za pomysły i sugestie. Przekażemy to do rozważenia. Prawdopodobnie twoja propozycja może być całkiem przydatna.

    #10822

    22988263
    Uczestnik

    niemoge ulepszyć stylu w wierzchowcu , chciałem przesunąć okno stylu i niemoge . jak to zrobić?

    Last edited: 18.07.2019 09:06
    #10824

    Lisitsa
    Opiekun forum

    Czy mogę zobaczyć zrzut ekranu?

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.