Powrót do aktualności

Aukcja ?

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Aukcja ?

Temat zawiera 10 odpowiedzi, i ma 8 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 4 lat, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #18969

    22092936
    Uczestnik

    Witam mam takie pytanie dlaczego na Rosyjskich serwerach można było zrobić coś takiego jak aukcja między graczami gdzie mogą odsprzedawać między sobą różne materiały a u nas nie można tego wprowadzić czy ktoś odpowie mi na to pytanie ???

    #18971

    21866519
    Uczestnik

    Jak najbardziej popieram pomysł tym bardziej ,że na Legendach była taka aukcja możliwa/przez pewien czas haha/ a Władcy Smoków to gra córka na silniku Legend więc ile to roboty odblokować stosowny kod?

    #19080

    UpadlyKociak
    Moderator

    Rosyjskie serwery sa starsze on naszych, jest tam wiecej opcji których nie ma u nas. Może kiedyś i u nas wprowadza.

    #19120

    22092936
    Uczestnik

    Hyyy powiem ze nawet spodziewałem się takiej odpowiedź ze strony naszych Moderatorów więć zadam pytanie tak jakby z innej beczki Czeskie serwery to jak się nie myle są najmłodsze z tą grą jest ich zaledwie 32 ja tam gram na s23 więc niech mi ktoś odpowie dlaczego Czesi mogą mieć to samo co Amerykanie i Rosjanie a w Polsce jest całkiem co innego. na Dragon Awaken gram prawie 6 lat więc troszeczka znam tę gre ???

    #21840

    20517110
    Uczestnik

    są bogatsi? wynegocjowali lepsza cenę za licencję?

    #22133

    21340623
    Uczestnik

    Bug Moderatr sie wypwiedzial. Standardowo używam slow tych buguw

    #22134

    Spoko panowie, gram w shinigame na serverach KOCHANEGO ESPIRITGAMES i na polskich serverach, żeby wam to łatwo zobrazować, jest 1 na 10 eventów, które są dostępne na serverach rosyjskich i dosłownie wszystkich. Nie wspominam już o tym, że eventy są napisane po francusku bo tym leniom nawet się nie chciało tego przetłumaczyć, my, gracze im to przetłumaczyliśmy i napisaliśmy jak usprawnić wiele innych błędów, ale jak dotąd nie naprawili żadnej z nich. Słowem – espirit games chyba ma w dupie polskich graczy, na każdej płaszczyźnie. Z nudów przeglądam sobie fora innych gier, w tym tej w którą gracie, i na każdym z nich wszyscy marudzą jakimi leniwymi chujkami są ludzie z espirit. Żenada

    #22203

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam Powiem tak od siebie dlaczego polskie serwery posiadaja mniej niz ruskie czeskie i inne podobne Tak to prawda wladca smokow jest na ruskich serwerach dlatego przy błędach wywala na ruskiego. Czy nie można tego nie wiadomo lecz to zależy od techników od espritgames oni dostają pliki oraz cały kod do zrobienia i to oni maja piecze nad błędami oraz aktualizowaniu gry. Wiadomo co zrobią to dodaja nikt z nas nie ma dostępu z forum Czy to Moderatorzy czy to Opiekunowie forum do informacji co będzie zawierać aktualizacja oraz wpływu na propozycje które są warte uwagi.Co do silnika gry nie orientuje sie czy to 100% silnik Loa czy przeróbka choć wiadomo schemat gry funkcje i reszta w 100% podobne Co Do Ekipy Синигами Powiem tak nie wiemy dokładnie ile firma ma osób odpowiedzialnych za suport techniczne sprawy oraz wszystkie inne ponaglenia My możemy tylko przekazywać informacje oraz propozycje Graczy ale sami nie mamy wpływu na to co się zrobi oraz może zostać dodane
    Miłego Wieczorku

    #22313

    22092936
    Uczestnik

    sranie w banie pisałem i wysłałem skreny bezpośrednio na moskiewski adres esprit games w odpowiedzi dostałem ze to nie od nich zalezy co tu się dzieje a od polskich administratorów bo oni im udostępniają wszystkie aktualności i nowe eventy i tylko oni decydują co zostanie odpalone na naszej grze ale podejrzewam ze gdyby to wszystko odpalili to urwało by się im źródełko z kasą bo było by więcej darmowych eventów i mniej by doładowywali w niedługim czasie opublikuje odpowiedzi z esprit i dam znać gdzie mozna je będzie znaleźć
    Pozdrawiam.

    #22323

    ArturGorbi
    Uczestnik

    lepiej usuńcie mi tego knebla bo tam was odwiedze. mówi ArturGorbi….

    #22548

    Bazuka
    Opiekun forum

    „Farcik czy chrupek to ty hahahh ” Jeżeli zostałeś uciszony na grze to widocznie musiał być ku temu powód i dowody na to

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.