Powrót do aktualności

aktualizacja

Fora Wladca Smokow Wsparcie techniczne aktualizacja

Temat zawiera 26 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  23118157 1 rok temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)
  • Autor
    Wpisy
  • #67411

    Bebok
    Uczestnik

    Gratuluje głupoty twórcom gry. Dla tych debilnych wykresików zjebaliście totalnie gre.
    Połowa rzeczy nie działa, ładuja się procenty i tak sobie stoi najcześciej na 99%, nie mówiąc juz o tym że postać sie ledwo porusza. I jak tu robic kampanie lub iść na wojne.
    A czasu to nie umiecie zmienić do tej pory.
    Zgłoszenia do supportu nie będę robił bo i tak mają nas w głebokim poważaniu.

    • This topic was modified 1 rok temu by  Bebok.
    • This topic was modified 1 rok temu by  Bebok.
    Last edited: 13.04.2023 15:40
    #67416

    Bea Blue
    Uczestnik

    Takiego syfu to jeszcze nie było! Nie da się grać! 99% gry jest zjebane. Tak, ZJEBANE! Bo to już nie są jakieś tam błędy…

    #67420

    25030387
    Uczestnik

    nie wspomne juz o od kilku tygodni złej godzinie na grze po przestawiwniu czasu

    #67421

    AlutkA
    Uczestnik

    Czy wy potraficie coś zrobić dobrze?Nie dość ze gra działa jakby mogła a nie chciała ,to co rusz trzeba robić reloga bo zwiecha.Po drugie gdzie jest inwestycja ,honorowy vip.Dużego obrazu też nie można zrobić .Wielki syf ,gratuluje głupoty

    #67422

    DonTito 1910
    Uczestnik

    To juz jest koniec nie ma juz nic specjalnie tak zrobili zeby ludzie o grze zapomnieli juz

    #67423

    23118157
    Uczestnik

    Gram w to od dwóch tygodni i może dobrze, teraz wiem, że nie warto tu grać, spadam na Blade Of Chaos pa,pa

    #67425

    27753160
    Uczestnik

    to jest juz DRAMAT a nie gra

    #67426

    22993400
    Uczestnik

    Co wyście zrobili z tą grą -bardziej zjeb…. już się nie dało !!!!?? Nie dość ,że „poginęły” dożywotki, czas nie został zmieniony, to gra jest tak „płynna” że klatkuje wrrrrr.Ktoś wydaje ciężko zarobione pieniądze i wymaga ,żeby za swoją płace odebrać godziwą prace. A wy nie tylko że nie wykonujecie minimum tego czego gracz wymaga to lekceważycie graczy !!!Czy przed wpuszczeniem aktualizacji ,ktoś z adminów próbował grać ,czy ktoś z adminów pokusił się, żeby sprawdzić jak działa ?? Wchodzisz do gry żeby się zrelaksować a tu jeden wielki wq…. bo nic nie da się zrobić ,albo mrugający ekran, albo spowolnienie …szkoda czasu i nerwów na zadania. Jeśli to wasza metoda na „sukces” to pogratulować humoru (wy na pewno macie relax).

    #67427

    23118157
    Uczestnik

    To ruski kmiot a nie gra

    #67432

    23267711
    Uczestnik

    co to ma byc przeciez sie grac nieda wogole wszystko wolno chodzi i zamula

    #67433

    24117771
    Uczestnik

    chyba jakis zart z ta gra nic nie dziala na dodatek poznikaly inwestycje czy wogole ktos zajmuje sie ta gra i kontroluje co sie dzieje

    #67448

    LEXI
    Uczestnik

    Wreszcie multi znikną
    super gra
    jupi

    #67451

    27217068
    Uczestnik

    witam niewiem komu co działa aleod wczorajszego poludnia czyli od godziny12 ja nan swoim kompie niemoge wogole zalogować sie na gre aż do tej chwilinatomiast u męza komputerze wejdzie ale nic nieda sie zrobić nic niezniknelo kwadracik w lewym gornym rogu jak byl tak jest nadal to chybajakis zart jest

    #67452

    27217068
    Uczestnik

    Czy suport może wkoncu naprawić gre?albo cos z tym zrobić?

    #67466

    20236829
    Uczestnik

    gram od 4 lat? lub jakoś tak. do tej pory jakoś dawałem rade – ale teraz to żenada. Zhebane totalnie i wszystko. Ci którzy mnie znają – żegnam Was z łezką w oku. Ci, którzy mnie nie znają – no cóż – już się nie poznamy bo SPADAM.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.