Skúška krídiel

Forums Dračí Pán Technické problémy Skúška krídiel

Tagged: 

This topic contains 19 replies, has 10 voices, and was last updated by  Madara 1 year, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • #4720

    SeaStar
    Moderator

    pokud čteš forum pravidelně, tak jistě víš, že Esprit není tvůrcem hry, ale jen provozovatelem se zakoupenými právy. Jelikož chyba ve zkoušce křídel je i na serverech tvůrců hry, tak musí být opravena nejdříve tam, aby mohli poskytnout opravenou verzi i ostatním provozovatelům.

    Co se týče chybějícího eventu, bylo to hlášeno už včera po půlnoci.

    #4839

    22722559
    Participant

    Brej den. Proběhlo nějaké losování komu zkouška půjde? Někomu už jde zkouška normálně, někomu šel jen jeden pokus, no a zbytek co se nevešel do osudí mají hlavní postavu stále jen v roli diváka.

    #4854

    JackSparrow
    Participant

    Je to jako tombola, nebo honba za pokladem… Někdo má štěstí a vyhraje hlavní odměnu, někdo se plácá kolem třetího poschodí. Chtějí nám hru udělat zajímavou a tak někomu zkouška křídel funguje a někomu ne a ten se plácá tam, kde skončil před 5. měsíci, jako třeba já. Napínavé je to už tím, že nikdo neví, kdy to půjde a že kdejaká jitrnice už je na tom líp, než silní hráči, kterým to nefunguje. Má to logiku, je nevím jakou.

    #5068

    24971998
    Participant

    Dobry den mě skouška křidel nejde už pomalu rok nikam se neposunu protože my nejde hlavni postava skoro celý server kde sem ja se posunuli protože jim to jde ale já furt nic! Jsem platici hrač a nedavam do hry zrovna malo tak by bylo vhodne kdyby se to konečně opravilo a mohla jsem i ja postopit!!! Je to nefer od jinych hraču kterym to stale nejde,fakt už my dochazi nervi…Rok stim nikdo nic nedela jen se slibuje,a vubec me nezajma že na chybu ve hře maji čas rok je dlouha doba si myslim s Pozdravem Amalka server cze40…

    #6333

    Madara
    Participant

    Dobrý den,

    stále nejde ovládat hlavní postava u zkoušky křídel.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)

You must be logged in to reply to this topic.