Skúška krídiel

Forums Dračí Pán Technické problémy Skúška krídiel

Tagged: 

This topic contains 19 replies, has 10 voices, and was last updated by  Madara 1 year, 9 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • #3900

    Nag-iisa
    Participant

    Od 17.03. mi nejde dung skúška krídiel ,zasekne sa hneď na začiatku a nič nedostanem ,len zoberie dennú šancu ,alebo zvitok .

    #3907

    Maeve
    Keymaster

    Od 17.03. mi nejde dung skúška krídiel ,zasekne sa hneď na začiatku a nič nedostanem ,len zoberie dennú šancu ,alebo zvitok .

    Ahoj! Děkujeme za nahlášení problému. O problému s dungeonem Wings Trial již víme. Naši vývojáři již na opravě pracují.

    #3942

    24971998
    Participant

    Dobry večer mam ten sami problem skouška křidel ale me uz nejde tyden a tým padem přichazim o odmeni a docela mě uz to štve je to furt něco… Akorat my to kazdy chut do hry.. 🙁 Zeynep.

    #3947

    SeaStar
    Moderator

    Dobrý den, o problému se Zkouškou křídel jsme informovali 18.3….zde na foru Technické problémy- Pravidla technické části. Od té doby nedošlo zatím k žádné změně a je tedy stále doporučeno používat tlačítko VYMETENÍ , abyste nepřicházeli o odměny.

    #4072

    kocicka
    Participant

    a kdy laskave hnete svema lenivema prdelema a opravite to,ja bejt rychlej jako vy tak me vyhodi z kazde prace ale prasule se vam libi moc co ty mate strzeny hned

    #4073

    SeaStar
    Moderator

    a kdy laskave hnete svema lenivema prdelema a opravite to,ja bejt rychlej jako vy tak me vyhodi z kazde prace ale prasule se vam libi moc co ty mate strzeny hned

    Milá kočičko, pláčeš na špatném hrobě. Esprit games jsou provozovatelé této hry se zakoupenou licencí, nikoliv tvůrci této hry. Jelikož Zkouška křídel není opravena ani na serverech společnosti, která tuto hru vlastní a provozuje již 4 roky, je pochopitelné, že i tady si na opravu počkáme.

    Tato hra je bezplatná a jakákoliv platba je příspěvkem na provoz a je zcela dobrovolná.

    #4074

    JackSparrow
    Participant

    Všemu rozumím, jen nerozumím tomu, proč to někomu jde a někomu ne. V tom vidím zásadní problém…

    #4096

    Maeve
    Keymaster

    <font style=“vertical-align: inherit;“><font style=“vertical-align: inherit;“>Я все понимаю, просто не понимаю, почему у одних это работает, а у других нет. </font><font style=“vertical-align: inherit;“>Я вижу в этом фундаментальную проблему …</font></font>

    Ahoj! Zkušební verze s křídly je nefunkční na všech serverech, nejen na CZE. V tuto chvíli čekáme na opravu, naši vývojáři přidali několik nových protokolů. Během čekání prosím používejte bleskové tlačítko, abyste neztratili prostředky a pokusy.

    Hello! The wings trial is broken on all servers, not only on CZE. At the moment we are waiting for the fix, our developers have added some new logs. While waiting, please, use the blitz button not to lose resources and attempts.

    #4467

    Petr
    Participant

    Je absolutně jasný jak vývojáři a ostatní na tuto hru mají názor. Zkouška křídel stále nejde a to je už několik týdnů nebo rovnou měsíců.

    #4484

    SeaStar
    Moderator

    Ahoj Petře, ZKOUŠKA KŘÍDEL je nefunkční již 2 měsíce a pouze pro některé hráče, proto je problém tuto chybu najít a opravit. Nefunguje na žádném zdejším serveru a ani na platformě tvůrců hry.

    #4677

    25328365
    Participant

    Hlasím opet a furt nefunkčnost hlavného hrdiny ve hre.Nereaguje na hru a stojí.

    Last edited: 30.06.2021 14:43
    #4681

    SeaStar
    Moderator

    Chyba ve zkoušce křídel je dlouhodobá, není potřeba ji hlásit. O konečné opravě zkoušky křídel budeme informovat na foru a na discordu.

    Last edited: 30.06.2021 14:43
    #4690

    25328365
    Participant

    sice chápu ale utrácíme za skoušky krídel 100 a nacvo když nefunguje,dnes jsem protože jsem skoušel jesli jsem neudelal chybu prijdu o 100 a td. jako nezlobte se ale tech chyb zacíná být celkem dost a ruzných.

    #4712

    SeaStar
    Moderator

    pokud myslíš svitek, za 100 diamantů, je možné je ukládat a neutrácet, dokud nebude Zkouška opravená, o odměny se taky nepřichází, jelikož tlačítko vymetení je funkční. Chyby je možno hlásit přes podporu. Pokud se chyby nenahlásí, Maeve se o nich nedozví.

    #4719

    22722559
    Participant

    Ukládám svitky už půl roku 😉 Asi jsem netrpělivej, ale i tak mi to připadá jako celkem dlouhá doba na řešení jednoho problému.
    Nebo jsem se dostaly do fáze “ Poslední zhasne“? Event zas nikde, teda on někde je, jen to není jako na potvoru zase CZ server.
    PS. odpověď nečekám, už jsem si zvyknul že účet Maeve není jedna osoba, ale prostě jen účet kam se přihlašuje víc lidí kteří mají problém komunikovat mezi sebou, natož aby komunikovali s hráči 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)

You must be logged in to reply to this topic.