nejde se prihlasit do hry

Forums Dračí Pán Technické problémy nejde se prihlasit do hry

Tagged: 

This topic contains 157 replies, has 36 voices, and was last updated by  Kita 3 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 146 total)
  • Author
    Posts
  • #1751

    Zelý
    Participant

    jestli vás to uklidní, tak lítám po mapě skoro sám a vraždím co potkám 😀 😀

    #1752

    23818359
    Participant

    Ahoj jsem HamJoy a hra nejde nahrát už od včerejška!!!

    #1755

    Mimosa
    Participant

    jestli vás to uklidní, tak lítám po mapě skoro sám a vraždím co potkám 😀 😀

    Tož teď už su úplně klidná. 😀

    #1756

    YiKirk
    Participant

    jestli vás to uklidní, tak lítám po mapě skoro sám a vraždím co potkám 😀 😀

    Tož teď už su úplně klidná. 😀

    😀 😀 😀

    #1760

    zeronimoo
    Participant

    ja mam taky to stejne

    #1761

    23277573
    Participant

    Co antivirova ochrana? Vy co mate avast a podobry sracky, zkuste vypnout webovej stit. Popripadne uzivatele AVG dat do haje taky WEB TUNE UPy atd..

    Mno tak jsem ho zkusila vypnout a pořád tonejde

    #1763

    22749588
    Participant

    Hanka server4 nejde se stale prihlasit??

    #1765

    Zelý
    Participant

    Janyte, ale ono to nebude asi o winu nebo nastaveni antiviru a podobnejch nesmyslech 😀 maji v tom proste bordel, ti jantaři co prodávají jantary 😀

    #1766

    Brilliance
    Participant

    Janyte, ale ono to nebude asi o winu nebo nastaveni antiviru a podobnejch nesmyslech 😀 maji v tom proste bordel, ti jantaři co prodávají jantary 😀

    🙂 🙂 🙂

    #1767

    lucikpupik
    Participant

    ach jo, furt mi to nejde 🙁

    #1770

    22844775
    Participant

    dalsi den a stale nic udela s tim uz nekdo neco evee

    #1771

    23320198
    Participant

    Vážení!Odstranili jsme jim maršála Koněva a tady je výsledek!Vláda nám to ze msty stopla!Mám 70 level!Dal jsem do toho 12 000kč!To je k ničemu,ani nenapíši,co a jak!Už nikdy Ruskou hru!!!!Ani náhodou!Atˇ si tu hru strčí někam!Hrál jsem 8 let Warkrafta a nikdy nic takového nepřipadalo v úvahu,Blizard okamžitě se omluvil a vše bylo v pořádku!A to jsem hrál zadarmo!

    #1772

    YiKirk
    Participant

    Vážení!Odstranili jsme jim maršála Koněva a tady je výsledek!Vláda nám to ze msty stopla!Mám 70 level!Dal jsem do toho 12 000kč!To je k ničemu,ani nenapíši,co a jak!Už nikdy Ruskou hru!!!!Ani náhodou!Atˇ si tu hru strčí někam!Hrál jsem 8 let Warkrafta a nikdy nic takového nepřipadalo v úvahu,Blizard okamžitě se omluvil a vše bylo v pořádku!A to jsem hrál zadarmo!

    no tak že by byli až takhle zákeřný se mi nezdá zvlášť když to polovině lidí jede…jde tady spíš o naprostou neschopnopst a neochotu cokoli řešit 😉 ale jinak souhlasím s tím že nedostanou už ani tu 100vku za měsíční VIP pokud to nějakým zázrakem rozchodí …. a o nějaké kompenzaci si od tohohle „SCHLENDRIÁNMANSCHAFTU“ můžeme nechat leda tak zdát 🙁

    • This reply was modified 4 years ago by  YiKirk.
    Last edited: 17.04.2020 11:31
    #1775

    Medulinka
    Participant

    Super dojdu z prace a koukam hra mi stale nejde …..a to jde vikend 3den uz to nefunguje a oni to neresi tak tohle je sila Medulinka

    #1776

    Mimosa
    Participant

    Zkoušel někdo napsat na jejich email? Na ten eula@espritgames.com
    Je to email, na kterém můžete do 14dní dnů bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy.
    Tam by si toho někdo mohl všimnout, ne?

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 146 total)

You must be logged in to reply to this topic.