nejde se prihlasit do hry

Forums Dračí Pán Technické problémy nejde se prihlasit do hry

Tagged: 

This topic contains 157 replies, has 36 voices, and was last updated by  Kita 3 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 146 total)
  • Author
    Posts
  • #1816

    YiKirk
    Participant

    Tak hurá fungujeme všichni ZPÁTKY 😀

    #1833

    24165738
    Participant

    Dobrý den po dnešní údržbě nejde se mi přihlásit na můj profil na Sevru:40  Hrač: Aragon … mam to rozehraní . když dam hrát ukáže se mi jako od znovu a že moje jméno už se používá to jsem já ale nemůžu se přihlásit na svojí postavu co tu hrají celou dobu… prosím o okamžitou nápravu ,at mohu pokračovat ve hře prosím moc o zpětné aktivovat ,at se mohu přihlásit jak jsem se po celou dobu hlásil . S pozdravem Aragon 

    #1836

    kojot
    Participant

    Dobry den hrtaji na servru 19 jsem kojot nejde se prihlasit ale hlavne ze prachy platim tak stim koukejte neco udelat a nehlede na to ze ma pozice v klanu bude v haji tak vam pekne dekuji

    #1861

    23327391
    Participant

    Mě už se nejde přihlásit přes týden,tedy občas v noci to jde a minulou neděli to vypadalo že už bude vše v normálu.Druhý den ale zas nic.Naposled mi to šlo 1.4. někdy kolem třetí hodiny ranní.Od té doby opět ne,tedy nezkouším to každou chvilku

    #2483

    22906923
    Participant

    mám stejnej problém nejde se přihlásit na S3 načte to 50 procent a konec co s tím

    #2484

    _Ego_
    Participant

    a když už se do hry člověk přihlásí tak nemůže vybrat trvalou investici

    #2485

    22739014
    Participant

    Nejde se mi přihlásit do hry, taky jen 50%

    #2536

    23777772
    Participant

    Taky mam stejny problem 50% a nic 4 prohlizece,reset Pc a stejne nic tak se uvidime az ve stredu asi 😀 😀 Butak

    #2537

    22844775
    Participant

    tak to tu dlouho nebylo opet se nemuzu prihlasit do hry s6,EVEE

    #2538

    Medulinka
    Participant

    Tak a opet je to tu dalsi nucena odvykacka tohle uz je fakt moc…..presne jako v dubnu mlci a hrajou mrtvy brouky…..vubec to nenajede S12

    #2539

    BadBoyCZ
    Participant

    BadBoyCZ S20 Mám ten stejný problém.Ve hře se ukazuje že jsem online ale když se chci přihlásit tak v 50% se to zastaví a dál se to už nepohne.

    #2540

    YiKirk
    Participant

    FAKT BEZVADNÝ, MÁME TO TADY ZASE… A V EVENTU SI DÍKY TOMU KOUPÍM ÚPLNÝ HOVNO !!!!! HLAVNĚ ŽE SI ŠETŘÍM TY ZASRANÝ VAKCÍNY A K HOVNU

    #2541

    Rudonius
    Participant

    Medu,server 58 založíme nový účet,hihihi.Vemena ruský už mě se…..

    #2542

    CatEyse
    Participant

    no ty vole zase jedni a ti sami co byli blokli v dubnu to neni mozny uz. v dubnu jim clovek pise a odpoved jsem dostala teprve minuli tyden. stim ze pokud se nedostanu stale do hry tam napsat na suporrt.Cat

    #2543

    CatEyse
    Participant

    FAKT BEZVADNÝ, MÁME TO TADY ZASE… A V EVENTU SI DÍKY TOMU KOUPÍM ÚPLNÝ HOVNO !!!!! HLAVNĚ ŽE SI ŠETŘÍM TY ZASRANÝ VAKCÍNY A K HOVNU

    ahoj Kirku

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 146 total)

You must be logged in to reply to this topic.