Întoarce-te

Bonus reincarcare

Forums Dragon Lord Probleme tehnice Bonus reincarcare

This topic contains 21 replies, has 3 voices, and was last updated by  Saiko 3 years, 3 months ago.

  • Author
    Posts
  • #15099

    Saiko
    Participant

    Hello! Am facut mai devreme o postare care nici macar nu mai apare. Nu o mai vad eu sau a disparut, habar nu am. Cert este ca am incarcat azi peste 20000 de diamante , am primit bonus doar pentru 15000 ( la piramida ),adica in minus cu 70 de incercari la event . Am trimis bilet la suport , sunt foarte curioasa daca se rezolva problema,nu este prima data cand patesc treaba asta,niciodata nu am primit raspuns si nici despagubire. Tichetele noastre spre Suport,sunt ca frectia la un picior de lemn :(. Sunt hotarata sa nu mai bag bani in mizeria asta de joc daca nu rezolvati situatia. Asa ati pierdut o gramada de playeri investitori.

  • #15100

    Saiko
    Participant

    Diaspar postarile de parca trece H.Houdini pe aici … 😛

  • #15124

    Maeve
    Keymaster

    Salut! V-am răspuns în bilet. În timp ce v-am verificat reîncărcarea, au fost 15200 de ambri în total, ambrii bonus nu contează în evenimente.

  • #15125

    Saiko
    Participant

    Reincarcarea a fost de peste 20000 diamante,doar am facut screen shot, mai exact 20600 diamante .

  • #15126

    Maeve
    Keymaster

    Reincarcarea a fost de peste 20000 diamante,doar am facut screen shot, mai exact 20600 diamante .

    Vă rog, trimiteți-mi dovada unde pot vedea cantitatea de ambri reîncărcați. În sistemul nostru, reîncărcarea dvs. este de 15200. Amberele bonus nu se numără NICIODATĂ.
    https://prnt.sc/woc111

  • #15127

    Saiko
    Participant

    Reincarcarea a fost de peste 20000 diamante , mai exact 20600 diamante . Nici nu ma asteptam la vreo rezolvare , sper macar ca problema chat-ului sa o rezolvati mai favorabil. Ca in rest , explicatii sunt,har Domnului , nu ducem lipsa , mai ales cand ….sunt pe banii nostri si pe voi,nu va costa…nimic 🙂 . Si daca e asa , sa spunem ca asta e „politica” voastra , atunci care mai e scopul bonusurilor de reincarcare , ca e la mintea cocosului ca omul reincarca pentru eventuri , adica , vine cam asa – ” baga tu bani,ca eu iti dau ceva care, practic , nu te prea ajuta ” sau cum , ca tot e ciudat de inteles ? Am jucat alte jocuri dar o asemenea „politica” la reincarcare , nu am pomenit . Cum adica sa nu conteze bonusurile pe care le dati , explicatia asta e un fel de Ouroboros , va inghititi propria coada si va invartiti in cerc , over and over….” Ezista o esplicatie”… 🙂 ( asta nu o sa o prea intelegi ) . Daca nu ar fi de plans , ca sa nu zic de altceva , mai ca ar fi amuzanta explicatia .

  • #15128

    Maeve
    Keymaster

    Reincarcarea a fost de peste 20000 diamante , mai exact 20600 diamante . Nici nu ma asteptam la vreo rezolvare , sper macar ca problema chat-ului sa o rezolvati mai favorabil. Ca in rest , explicatii sunt,har Domnului , nu ducem lipsa , mai ales cand ….sunt pe banii nostri si pe voi,nu va costa…nimic 🙂 . Si daca e asa , sa spunem ca asta e „politica” voastra , atunci care mai e scopul bonusurilor de reincarcare , ca e la mintea cocosului ca omul reincarca pentru eventuri , adica , vine cam asa – ” baga tu bani,ca eu iti dau ceva care, practic , nu te prea ajuta ” sau cum , ca tot e ciudat de inteles ? Am jucat alte jocuri dar o asemenea „politica” la reincarcare , nu am pomenit . Cum adica sa nu conteze bonusurile pe care le dati , explicatia asta e un fel de Ouroboros , va inghititi propria coada si va invartiti in cerc , over and over….” Ezista o esplicatie”… 🙂 ( asta nu o sa o prea intelegi ) . Daca nu ar fi de plans , ca sa nu zic de altceva , mai ca ar fi amuzanta explicatia .

    Iată propria dvs. captură de ecran https://prnt.sc/wodqif care arată cantitatea corectă de reîncărcare pe 13 ianuarie. Dacă ați reîncărcat unele ambre în celelalte zile, atunci acestea nu contează la fel de bine.
    În ceea ce privește chatul, vă rugăm să trimiteți videoclipul ilustrând problema chatului.

  • #15129

    Saiko
    Participant

    Cum sa trimit video , practic cand tastez in chat global , factiune , clan , nu apare NIMIC scris ! Ce fel de video se poate face la o asemenea chestie , ce inregistreaza video-ul ? V-am trimis screen shoturi , atasate la tichet . Nu numai eu am probleme cu chatul , sunt mai multi playeri in aceeasi situatie . Deci e treaba voastra sa verificati , e bug-uit chatul.

  • #15137

    25054847
    Participant

    cum puteti juca fara flash player?

  • #15156

    Saiko
    Participant

    Deci devine absolut FRUSTRANT ! A mers chatul o singura zi , imediat dupa reset a incetat sa functioneze , din nou . Mi se pare o bataie de joc abjecta la adresa noastra. Va invartiti in cerc cu raspunsurile la solicitari si nu faceti nimic , ne cereti chestii absurde , cum ar fi „video la…. ” , la ce?! la faptul ca tastez si nu apare nimic in chat ? Daca va revizuiti cererile, o sa va para si voua cel putin absurde. Cat aveti de gand sa ne mai tratati cu indiferenta ? Cineva spunea – „Nu ne obliga sa bagam bani „…Mi se pare ca avea dreptate respectivul . Si poate nici nu este chiar asa de rea ideea . 🙁 Cum este posibil sa nu mearga chatul de atatea zile ? Vi se pare corect fata de noi ?

    • #15178

      Maeve
      Keymaster

      Buna! Problema de chat va fi remediată.

    • #15179

      Saiko
      Participant

      Hello! Multumesc frumos.

  • #15157

    Saiko
    Participant

    V-I*

  • #15158

    Saiko
    Participant

    Deci devine absolut FRUSTRANT ! A mers chatul o singura zi , imediat dupa reset a incetat sa functioneze , din nou . Mi se pare o bataie de joc abjecta la adresa noastra. Va invartiti in cerc cu raspunsurile la solicitari si nu faceti nimic , ne cereti chestii absurde , cum ar fi „video la…. ” , la ce?! la faptul ca tastez si nu apare nimic in chat ? Daca va revizuiti cererile, o sa va para si voua cel putin absurde. Cat aveti de gand sa ne mai tratati cu indiferenta ? Cineva spunea – „Nu ne obliga sa bagam bani „…Mi se pare ca avea dreptate respectivul . Si poate nici nu este chiar asa de rea ideea . 🙁 Cum este posibil sa nu mearga chatul de atatea zile ? V-i se pare corect fata de noi ?

  • #15159

    Saiko
    Participant
  • #15160

    Saiko
    Participant
  • #15161

    Saiko
    Participant

    Deci devine absolut FRUSTRANT ! A mers chatul o singura zi , imediat dupa reset a incetat sa functioneze , din nou . Mi se pare o bataie de joc abjecta la adresa noastra. Va invartiti in cerc cu raspunsurile la solicitari si nu faceti nimic , ne cereti chestii absurde , cum ar fi „video la…. ” , la ce?! la faptul ca tastez si nu apare nimic in chat ? Daca va revizuiti cererile, o sa va para si voua cel putin absurde. Cat aveti de gand sa ne mai tratati cu indiferenta ? Cineva spunea – „Nu ne obliga sa bagam bani „…Mi se pare ca avea dreptate respectivul . Si poate nici nu este chiar asa de rea ideea . 🙁 Cum este posibil sa nu mearga chatul de atatea zile ? V-i se pare corect fata de noi ?

  • #15162

    Saiko
    Participant
  • #15163

    Saiko
    Participant
  • #15164

    Saiko
    Participant

    Deci devine absolut FRUSTRANT ! A mers chatul o singura zi , imediat dupa reset a incetat sa functioneze , din nou . Mi se pare o bataie de joc abjecta la adresa noastra. Va invartiti in cerc cu raspunsurile la solicitari si nu faceti nimic , ne cereti chestii absurde , cum ar fi „video la…. ” , la ce?! la faptul ca tastez si nu apare nimic in chat ? Daca va revizuiti cererile, o sa va para si voua cel putin absurde. Cat aveti de gand sa ne mai tratati cu indiferenta ? Cineva spunea – „Nu ne obliga sa bagam bani „…Mi se pare ca avea dreptate respectivul . Si poate nici nu este chiar asa de rea ideea . 🙁 Cum este posibil sa nu mearga chatul de atatea zile ? Vi se pare corect fata de noi ?

  • #15165

    Saiko
    Participant

    Deci devine absolut FRUSTRANT ! A mers chatul o singura zi , imediat dupa reset a incetat sa functioneze , din nou . Mi se pare o bataie de joc abjecta la adresa noastra. Va invartiti in cerc cu raspunsurile la solicitari si nu faceti nimic , ne cereti chestii absurde , cum ar fi „video la…. ” , la ce?! la faptul ca tastez si nu apare nimic in chat ? Daca va revizuiti cererile, o sa va para si voua cel putin absurde. Cat aveti de gand sa ne mai tratati cu indiferenta ? Cineva spunea – „Nu ne obliga sa bagam bani „…Mi se pare ca avea dreptate respectivul . Si poate nici nu este chiar asa de rea ideea . 🙁 Cum este posibil sa nu mearga chatul de atatea zile ? Vi se pare corect fata de noi ?

  • #15201

    Saiko
    Participant

    Buna! Problema de chat va fi remediată.

    Nici pana acum nu s-a remediat si au mai trecut 24 de ore !

You must be logged in to reply to this topic.

Games place