Powrót do aktualności

Problem z pancerzem

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Problem z pancerzem

Temat zawiera 13 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Bazuka 3 lat, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
  • Autor
    Wpisy
  • #35764

    26549378
    Uczestnik

    Nie moge aktywowac lodowego pancerza chociaz zrobilem wszystkie rozdzialy to mam tylko 1 czesc a 5 czesci mi zginelo,wiec napisalem do supportu i dastalem oppowiedz od sansary-prosze ukonczyc zadanie fabularny-czy ktos wie ktore to zadanie i jak je znajde?bo jezeli to sa te zadania gdzie sie wygrywa kawalki pancerza to jak mam je zrobic jeszcze raz skoro sa ukonczone juz?to moze niech mi ponownie ktos je aktywuje to zrobie jeszcze raz;p a tak to jakas paranoja jest odpowiedz bo pytalem na serwie i nikt nie wie ktore to zadanie jest;p

    #35822

    26549378
    Uczestnik

    ale ja nie mam takiego zadania-mam zadanie kolejne lvl20 do swietlistego pancerza a lodowe mam ukonczone wszystkie-wiec jak mam znalezc zadanie o ktorym nikt nie slyszal i nie widzial?zginely mi czesci pancerza lodowego -odblokujcie mi te zadania zebym mogl je zrobic ponownie bo teraz mam je zaznaczone jako ukonczone

    #35835

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam mam do ciebie prośbe podeślij mi zdjecie albo zrzut ekranu z lochu zbrojnego(loch materiałów) oraz mam pytanie czy posiadaleś vipa i czy przypadkiem tam nie masz w skarbcu pozostałych fragmentów jeżeli nie posiadasz nigdzie fragmentów oraz masz zakonczone 20 lochów musisz do suportu napisać o zwrot odłamków zbrojnego lochu ponieważ po zakonczeniu vipa elementy z skarbca vip sa tylko 30dni przechowywane na poczcie jeżeli ci owe znikneły to niestety tylko support po sprawdzeniu żeczywiscie czy został loch ukonczony i to znikneło może ci to wysłac spowrotem

    #35854

    26549378
    Uczestnik

    http://prntscr.com/wap415 vipa mialem ptem sie skonczyl ale nie mialem max 3 dni a nie 30 -wszystkie rzeczy odebralem oprocz 5 kawalkow pancerza lodowego-niech mi cofna to zrobie ponownie a nie sansara pisze mi ze zadanie popularny z prawej strony a nikt o tym zadaniu nie slyszal a ja sobie nie przypminam ani nie widze go nigdzie

    #35885

    Bazuka
    Opiekun forum

    Wiesz co daj im ten zrzut ekranu i poproś o zwrot tych kawałków jeżeli dostaniesz odpowiedz podaj mi potem nr zgłoszenia postaram ci się pomóc z tym zgłoszeniem ponieważ z tego co pamietam nie jesteś jedyna osoba co już posiadała taki problem i może mi sie uda coś z tym zrobić

    Co do zadan fabularnych to chodzi o to ze po prawej stronie pokazuje ci ukoncz loch zbrojny poziom taki i taki http://prntscr.com/wbdnju tutaj masz przykład o co dokładnie jej chodziło

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lat, 5 miesięcy temu przez  Bazuka.
    Last edited: 28.12.2020 11:07
    #35989

    26549378
    Uczestnik

    wszystko im dalem screen i pisze do nich jak do sciany a odpowiedz ta sama ciagle ID35553 moge zrobic screeny jakie tylko chcecie chodzi mi o to zeby zwrocili mi 5 kawalkow bo 1 mam albo niech odblokuja mi te zadania jeszcze raz to zrobie je ponownie-czy to takie trudne?niech ktos zrozumie wkoncu ze nie moge wykonac zadania ktore juz zrobilem i mam zablokowane

    #36052

    26549378
    Uczestnik

    nie mam odpowiedzi od suportu ani zadnej pomocy ile mam czekac jesze?rok ?dwa?czy kogos cos tu interesuje wogole?

    #36365

    26549378
    Uczestnik

    nadal brak pomocy i nadal brak jakiejs odpowiedzi-parodia w tej grze jest doslownie

    #36388

    Bazuka
    Opiekun forum

    Witam zrobiłem zapytanie i prośbę by zobaczyli co było przyczyna braku kawałków oraz o zwrot informacje dostałem że zostanie to sprawdzone oraz ewentualny zwrot kawałków. Ale kiedy co i jak nie mam pojecia

    #36726

    26549378
    Uczestnik

    dziekuje ci ze sprawdziles bo support zamknal temat i nie dostalem takiej odpowiedzi

    #37720

    20642748
    Uczestnik

    rzeczy znikaja-pomocy brak

    #37722

    26549378
    Uczestnik

    28 stycznia dostalem odpowiedz od sansary-Po weryfikacji zaległe przedmioty zostaną wysłane na skrzyn
    Bazuka pomoz bo szlak mnie zaraz trafi

    #39696

    26549378
    Uczestnik

    4 miesiac idzie i nadal brak pomocy-brawo nasz support

    #39827

    Bazuka
    Opiekun forum

    Ehh nawet tego nie komentuje 26549378 Niestety ja za support nie odpowiadam oraz co oni robią bo po prostu ja sobie tą gre odpuściłem wiec niestety jesteś skazany na sansare oraz osoby z suportu

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.