Powrót do aktualności

Pieniadze a bledy

Fora Wladca Smokow Dyskusja o grze Pieniadze a bledy

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  21775431 2 lat, 9 miesięcy temu.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #46720

    DonTito 1910
    Uczestnik

    Gdyby ludzie chociaz na jakis czas pzrestali ladowac szmal w te gre to moze by zaczeli cos robic bo tak to juz pzrestali naprawiac nawet bledy suportu wielkie 0 a i opiekun forum ma w dupie wszystko

    #46726

    20123684
    Uczestnik

    ludzie sa idiotami i tak bede ladowac w ta gra a potem narzekac jak jest ujowa ze nic nie robia ja po wczorajszym jak nie mozna bylo sie na gre zalogowac znikly mi wszystkie burki z konta na supp napislaem zero odzewu u dupie maja ani zl na to juz nie przenacze

    #47453

    21775431
    Uczestnik

    Tito Gdyby oni i my mieli byśmy poukładane pod „kopułą” to nigdy byśmy w to nie grali. Dziś Apogeum dopięły prace techniczne a następnie Totalny Idiotyzm i Kretynizm bo jebnię–ty gracz czyli ja idiota pomyślałem- naprawili!!!! Tak Kurwa naprawili sobie premie a nam dalszą kontynuacje w,ku, rwy. Ciężko poinformować grających w tą grę ludzi bo to nie są ludzie a jedynie portfele nie oni to inni i tak się gra toczy im się kasa zgadza a ty płać Frajerskie i milcz!!!

    Last edited: 15.09.2021 21:41
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.