Powrót do aktualności

nie moge sie zalogowac i problem

Fora Game of Thrones Wsparcie techniczne nie moge sie zalogowac i problem

Temat zawiera 8 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Marian 6 dni, 12 godz. temu.

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #40618

    26602567
    Uczestnik

    nie moge sie zalodowac nie laduje mi strony a 2 problem jest taki nie moge sie zalogowac na drzewku 9 poziom laduje do 69 procent i na tym koniec czekam nawet 30 min

    #43305

    25453211
    Uczestnik

    nie można się zalogować cały czas 0%

    #43306

    25453211
    Uczestnik

    101xp i gtarcade działa a espritegame nie

    #48585

    26739490
    Uczestnik

    niemogę się zalogować tylko 50%

    #50899

    26739490
    Uczestnik

    niemogę się zalogować wogule

    #81105

    41540317
    Uczestnik

    nie mogę się zalogować przez telefon dochodzi do 45% i dalej koniec co z tym zrobić proszę mi doradzić

    #81545

    Tuzia
    Uczestnik

    Witam, od kilku godzin gra nie działa, jeżeli ktoś to czyta ze wsparcia warto byłoby się tym zainteresować. Po za tym w takim przypadku wszyscy gracze Gry o tron powinni automatycznie dostać ochronę (tarcza przed atakami).

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 9 miesięcy, 4 tygodnie temu przez  Tuzia.
    Last edited: 29.08.2025 08:53
    #82358

    23011524
    Uczestnik

    Witam ,zwracam sie do was wszystkich z pytaniem ,mianowicie od 3 dni mam problem z rannym logowaniem sie do gry,natomiast w godzinach popoludnowych nie ma juz tego nie ma ,czy tez macie taki sam problem ,bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje, pozdrawiam wszystkich 🙂

    #82359

    Marian
    Uczestnik

    dokładnie tak jest, ale esprit ma nas w dupie

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.