-
Ford-Kelly odpowiedział(a) na temat Czy gra działa? na forum Dyskusja o grze vor 4 Monaten
Jeśli nie dają rady naprawić tej gry niech napiszą ze to koniec 🙂 moze czas wrócić do gry matki LO troszkę tam muli ale przynajmniej można się zalogować
-
Ford-Kelly odpowiedział(a) na temat Czy gra działa? na forum Dyskusja o grze vor 4 Monaten
gra nie działa 3 dzień liczę że będą z tego tytułu jakieś rekompesaty dla grających vipem
-
Ford-Kelly odpowiedział(a) na temat co jeszcze zepsujecie na forum Wsparcie techniczne vor 1 Jahr, 4 Monaten
robicie postępy nie dośc ze zepsutye lochy,ranking na wzniesieniu,herszt w mieście zbieranie klejnotów mam jeszcze 40 dni vipa nie dostaniecie odemnnie ani grosza więcej niech płacą ci ktorym zależy na jakimś tam poklasku w internecie
-
Ford-Kelly rozpoczął temat co jeszcze zepsujecie na forum Wsparcie techniczne vor 2 Jahren, 1 Monat
parę dni dziwne rzeczy się dzieją w mieście wykonując zadania z miasta klejnoty,plądrowanie itd… zamiast zmieniać się wykonane zadania na zielono to wracają do czerwonych i nie mogę zebrać nagrody herszt międzyserwerowy raz dział raz nie