Účet a přihlášení

Forums Dračí Pán Technické problémy Účet a přihlášení

This topic contains 4 replies, has 4 voices, and was last updated by  24971998 10 months, 1 week ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #4170

    Maeve
    Keymaster

    Vážení hráči, pokud si nepamatujete své heslo nebo jste ztratili přístup ke svému účtu prostřednictvím sociální sítě, můžete změnit metodu autorizace, aniž byste ztratili postup postavy, a pokračovat ve hře přímo v Esprit Games Center.

    1. Zapomněli jste heslo
    Pokud jste zapomněli heslo, klikněte na Přihlásit. V okně, které se objeví, vyberte „Zapomněl jsi heslo?“ Poté uveďte svou e-mailovou adresu, pomocí které jste přihlášeni ke svému účtu.
    Na tento e-mail bude zaslán odkaz na změnu a nastavení nového hesla.

    2. Chcete změnit heslo svého účtu:
    Pokud chcete jednoduše změnit heslo a jste již přihlášeni na espritgames.com,
    otevřít espritgames.com/cz/
    Zvolte Profil
    Zvolte Settings
    Vyberte možnost „Lost your password?“
    Budete mít formulář pro zadání vašeho e-mailu a získání odkazu pro změnu vašeho e-mailu.

    3. Nepamatujete si své přihlašovací jméno ani heslo:
    V takovém případě se obraťte na službu podpory, popište problém, zadejte přezdívku postavy a číslo serveru.

    4. Chcete změnit svůj e-mail:
    Hráči nemohou sami měnit své e-maily. Můžete kontaktovat službu podpory a poskytnout následující podrobnosti:
    – přezdívka postavy a číslo serveru
    – datum vytvoření
    – jméno klanu, jméno manžela
    – snímky obrazovky se statistikami, relikviemi, přílohami nebo jinými informacemi, díky nimž vás budeme moci identifikovat jako vlastníka postavy
    – doklady o posledních platbách
    – současný email
    – nový ČISTÝ a NIKDY NEPOUŽIT v e-mailu hry

    Attachments:
    #4766

    22796193
    Participant

    Dobrý den, už skoro týden řeším to, že se mi nejde přihlásit na mou postavu do hry. Psala jsem na podporu a zatím se nic neděje. Můžete se mi ozvat někdo odsud prosím? Založila jsem si účet na discord pro případnou komunikaci. Děkuji mnohokrát

    #4767

    SeaStar
    Moderator

    na discordu mě najdeš SeaStar#3030

    #4768

    22796193
    Participant

    Poslala jsem zadost o pratelstvi – Jaja#5744

    #7165

    24971998
    Participant

    Dobrý vecer opet po pulnoci se nemuzu dostat do hry celou dobu to slo a tedka jen cerna obrazovka!!! Uz toho mam fakt dost furt se neco sere!!! Koray cze40

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.