RELIKVIE

This topic contains 12 replies, has 6 voices, and was last updated by  Madara 1 year ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #6778

    Madara
    Participant

    Od poslední aktualizace nejde zlepšovat relikvie – kdy to napravíte?? Děkuji

    #6796

    23621876
    Participant

    doposud nejdou relikvie (vlajka ,prsten ,kniha štít) při spuštění se hra zablokuje .
    kdy se to opraví ?

    #6822

    25788210
    Participant

    Nikdo s tím nic nedělá – absolutně jim to nevadí. Eventy pustí jen napůl nebo i vůbec. Hlavně pokud jim občas přijdou peníze-

    #6823

    24971998
    Participant

    Zdravim me by zajmalo kdy opravite RELIKVIE stale nejdou a tedka u noveho eventu po RESTARTU neni jantarove kolo co mam sakra delat s listky kdyz je nemam kde uplatnit!!! Opravdu by asi bylo nejlepsi tu hru zrušit když to opravit neumite a jen delate ze vas to nezajma!!!

    #6824

    Madara
    Participant

    Do lístků si můžem zabalit zmrzlinu. Minulý týden nebyl ani král zvířat. K relikviím bez poznámek raději. To, že bude aktualizace a kdy se nám taky neobtěžují napsat

    #6835

    Madara
    Participant

    Haloooooooooooooooooooooooooooooo – skoro nic ve hře nejde – budete stím, prosím, něco dělat??? Děkujeme za odpověď-

    #6936

    Arwena
    Participant

    Do lístků si můžem zabalit zmrzlinu. Minulý týden nebyl ani král zvířat. K relikviím bez poznámek raději. To, že bude aktualizace a kdy se nám taky neobtěžují napsat

    Tak problém s lístky nám vyřešili… Prostě všechny zmizely. Tak jako mi občas zmizí po aktualizaci nějaké ty úlomky na relikvie. Asi proto, abych měla radost ze sbírání relikvie delší dobu. 😀 Kompenzace za problémy žádná. Ale to jsem ani nečekala. Každopádně opraváři díky. Jen na Relikvie (vlajka, kniha, štít) zapomněl. Snad brzy…

    #6941

    Madara
    Participant

    Mě napsali, že je to opravené – tak sem napsala, že není

    #6942

    24971998
    Participant

    Relikvie nejsou stale opravene nejde to vubec načist sekne se to hnedka co se na to klikne!!! Měsic řešit RELIKVIE že nejdou je už masakr a hodne blby :D!!!

    #6947

    PyratXO
    Participant

    Já těm relikviím rozumím, vědí, že trvá dlouho udělat lvl, tak místo aby něco vymysleli nového ve hře, udělali velkou napínavost a sice:“Až to jednou spustíme, schválně, jestli budeš mít další lvl na některé relikvii.“ Divím se, že to neudávají jako event.

    #6948

    Madara
    Participant

    a ten, kdo bude mít nejvíc úlomků, tak vyhraje – trvalé smazání relikvií

    #6949

    Madara
    Participant

    RELIKVIE NEJDOU A ŽÁDNÁ AKCE???? NEBO TO ZASE PUSTÍTE ODPOLEDNE A PŘIJDEM O ČÁST ODMĚN??

    #6950

    Madara
    Participant

    AKCE ZKRÁCENÁ O JEDEN DEN A RELIKVIE POŘÁD NIC????

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.