Pravidla technické části

Forums Dračí Pán Technické problémy Pravidla technické části

Tagged: 

This topic contains 35 replies, has 30 voices, and was last updated by  23213839 1 year, 4 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • Author
    Posts
  • #264

    SnowFox
    Member

    Drazí přátelé!
    Než vytvoříte téma s otázkou/chybou/bugem, přečtěte si následující pravidla:
    ▶ Před vytvořením požadavku nebo položením otázky se ujistěte, že v diskusi ještě nikdo nezačal stejné téma nebo se na ně nezeptal. Tím se vyhnete kopírování otázek nebo vytváření mnoha témat se stejným předmětem.
    ▶ Požadavek musí být vytvořen podle speciálního formuláře uvedeného níže.
    ▶ Požadavek musí být vytvořen správně a měl by obsahovat co nejméně chyb. Text požadavku nesmí být vzhledem ke správci, ostatním hráčům nebo hře urážející.
     ▶ Všechny požadavky a vytvořená témata, která nesplňují výše uvedená jednoduchá pravidla, budou z fóra smazána. Pokusy o znovuvytvoření tématu obsahujícího chyby skončí zákazem.
    Formulář požadavku:
    1) Přezdívka ve hře
    2) Server
    3) Podrobný popis problému obsahující odpovědi na následující otázky: Co? Kde? Kdy? S čím? Za jakých podmínek? Pokuste se otázku nebo problém popsat co nejpřesněji a nejjasněji
    4) Přiložené snímky obrazovky musí jasně popisovat podstatu vaší otázky
    Děkujeme!

    Last edited: 18.07.2019 14:25
    #453

    22841646
    Participant

    LadyElis
    S2:Panda
    Dobrý den, mám menší problém vzala jsem si partnera a po ňáké době nám zmizeli prstýnky.
    Ani nejde je rozvinout. Tak jsme se rozvedli a znova vzali ale prstýnky stále nemáme.

    Attachments:
    #462

    SnowFox
    Member

    Prosím upřesněte, problém stále přetrvává?

    #541

    22925977
    Participant

    byl jsem odpojen a nemůžu se dostat zpátky.co dělat.

    #546

    SnowFox
    Member

    Každou středu ve hře prochází údržba

    #726

    22868995
    Participant

    moje přezdívka je MaThu.
    jsem za servru 2.
    Dnes po údržbě mi zmizel na postavě svatební prsten.
    Ikona svatba je s vykřičníkem a když otevřu tuto ikonu,tak mi zmizel LV4 prstenu-není tam nic jen plná nabitá čára na zlepšení s kterou nelze nic dělat.
    Restartovala jsem nejen hru 4x ,ale i celý počítač a tento problém je stále.
    Byla bych ráda,pokud by jste mi toto uvedli do původního stavu.
    Děkuji za kladné vyřízení.

    #794

    Petula
    Participant

    Petula
    Server 18
    Dobrý den, od nalogování dne 24.11.2019 po 12 hodině řeším nefunkční ikonu Relikvie (Thorovo kladivo …)- po kliknutí na ikonu vyběhne tabulka nahrávám a běží % – na 99% se to sekne a nic se neděje. Díky nefunkční ikoně mám výrazně snížené BR a všechny staty. Ta sama tabulka s nahráváním vyběhne i když v batohu poklikám na itemy rozvíjející relikvie.
    Prosím o opravu.
    Děkuji za brzké a kladné vyřízení.

    #808

    Luisa
    Participant

    Luisa
    S20
    Dobrý den, po dnšní práci na údržbě nefunguje přihlášení k s20, s 21 ok. Je problém jen u mě? Děkuji

    p.s. cookies promazáno

    #811

    Petula
    Participant

    Petula
    S18
    Dobrý den, po údržbě my nefunguje přihlášení k s18.

    #870

    23375921
    Participant

    Atlisha
    S16
    Nejde přihlášení pořád černá obrazovka nic nenajíždí.

    #873

    dede (sheila)
    Participant

    Drazí přátelé!
    Než vytvoříte téma s otázkou/chybou/bugem, přečtěte si následující pravidla:
    ▶ Před vytvořením požadavku nebo položením otázky se ujistěte, že v diskusi ještě nikdo nezačal stejné téma nebo se na ně nezeptal. Tím se vyhnete kopírování otázek nebo vytváření mnoha témat se stejným předmětem.
    ▶ Požadavek musí být vytvořen podle speciálního formuláře uvedeného níže.
    ▶ Požadavek musí být vytvořen správně a měl by obsahovat co nejméně chyb. Text požadavku nesmí být vzhledem ke správci, ostatním hráčům nebo hře urážející.
    Všechny požadavky a vytvořená témata, která nesplňují výše uvedená jednoduchá pravidla, budou z fóra smazána. Pokusy o znovuvytvoření tématu obsahujícího chyby skončí zákazem.
    Formulář požadavku:
    1) Přezdívka ve hře
    2) Server
    3) Podrobný popis problému obsahující odpovědi na následující otázky: Co? Kde? Kdy? S čím? Za jakých podmínek? Pokuste se otázku nebo problém popsat co nejpřesněji a nejjasněji
    4) Přiložené snímky obrazovky musí jasně popisovat podstatu vaší otázky
    Děkujeme!

    Moc děkujeme za info,bohužel zatím jsem zde neviděl,že by někdo nějak řešil vzniklé problémy.

    #910

    23610517
    Participant

    ROXY-stále nefunguje načtení do hry,je to již 20 hodin,co se nemohu do hry nalogovat.Prosím info,zda to ještě někdy vůbec pojede a pokud ne,budu požadovat navrácení finančních prostředků.Děkuji

    #931

    CatEyse
    Participant

    ahoj dnes jsem byla cely den prihlasena na hre jsem cz9. Po restartu pocitace se nemuzu prihlasit na svuj server cz9.Muzu vedet co mam s tim delat. Na vsechny jine servery se prihlasim. Diky za odpoved

    #932

    CatEyse
    Participant

    CatEyes CZ9. ahoj dnes jsem byla cely den prihlasena na hre jsem cz9. Po restartu pocitace se nemuzu prihlasit na svuj server cz9.Muzu vedet co mam s tim delat. Na vsechny jine servery se prihlasim. Diky za odpoved. Mam tam dost penez nacpanych tak prosim odpoved

    #1020

    Bubicek
    Participant

    přezdívka ve hře: bubicek
    server: s7:beluga
    problém: na svém nicku zaprvé nemohu vytvořit oficiální ticket. Za druhé již 10 dní chodím ve 21:30 na meziserverového bosse, dám dostatečný dmg na to, abych dostala rewardy, ale po zabití bosse mě hra vyhodí z bosse a nedostanu ani odměny, ani nemám šanci si koupit peta a jiné věci. Zatřetí nemohu v katakombách obnovit restart do prvního poschodí. Pravidelně si platím VIP a jiné, tak chci vědět, zda je problém jen na mé postavě a ráda bych měla hru plně funkční. Díky za odpověď.

    • This reply was modified 4 years, 4 months ago by  Bubicek.
    Attachments:
    Last edited: 16.12.2019 22:01
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)

You must be logged in to reply to this topic.