Neobdržené odměny

Forums Dračí Pán Technické problémy Neobdržené odměny

This topic contains 5 replies, has 3 voices, and was last updated by  22860141 4 years, 5 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #567

    22860141
    Participant

    Včera bylo druhé kolo bitev a nedostali jsme odměny za 4. místo. Ptala jsem se i dalších lidí (např. Zmour), kteří se účastnili, a také nedostali.

    Prosím o nápravu. Hra je opakovaně nedostupná a místo kompenzace ještě tratíme. Do hry jsme dost investovali a už to přestává být únosné.

    Děkuji
    Siringa S2

    #572

    22860141
    Participant

    mohu se zeptat jak to vypadá s řešením problému?

    Děkuji

    #579

    SnowFox
    Member

    Zkontrolujeme zaslané informace a ozveme se, až budeme mít nějaké novinky.

    #633

    22751282
    Participant

    Odměny – výměna za chleba -měla jsem 11 úlomků relikvie Venušina harfa zakoupila jsem si 9 úlomků a při aktivaci relikvie mi tato zmizela a není nikde ani v batohu relikvii.Ani po res tartu hry se neobjevila. Weyrena S1

    #671

    22860141
    Participant

    Zkontrolujeme zaslané informace a ozveme se, až budeme mít nějaké novinky.

    Dobrý den, za 15 dní stále není informace k tomu? O víkendu je další tato bitva, takže asi máme počítat s tím, že si budeme muset počkat na odměny až za tuto bitvu? Dáváme do hry opravdu hodně peněz na to, aby skoro za měsíc jsme neměli vyřešenou jednu neobdrženou odměnu.

    #689

    22860141
    Participant

    Dobrý den,
    nadále bez infa a reakce. po měsíci není dořešeno a nyní bitva včera běžela a dnes opět problém. To, že je problém v registraci jsme si tak nějak zvykli už, ale Nekonečná bitva začíná být celkově za trest. Dala jsem do hry už dost peněz, VIP10 opravdu není zadarmo, ale pokud takto hodláte pokračovat, tak tím mé investice končí.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.