Nejde se přihlásit do hry

Forums Dračí Pán Technické problémy Nejde se přihlásit do hry

This topic contains 12 replies, has 5 voices, and was last updated by  SeaStar 3 years, 1 month ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #3802

    lucikpupik
    Participant

    Uz nekolik dní se mi nedaří přihlásit do hry,máte s tím také někdo problém?

    #3803

    SeaStar
    Moderator

    přes herního klienta hra běží, zkus se k nám připojit na Discordu, tam ti snad můžeme lépe a rychleji pomoct.

    Last edited: 08.03.2021 13:00
    #3809

    lucikpupik
    Participant

    Stále mi to nejde, mám jen černou obrazovku, na které je napsámo přihlášení,ale po kliknutí se nic neděje :-(Po kliknutí na odkaz,který jsem zkoušela mi to píše pozvánka je neplatná.

    #3810

    SeaStar
    Moderator

    můžeš mi sem prosím hodit screen té černé obrazovky s nápisem přihlášení? popřípadě do zprávy na discord SeaStar#3030

    #3811

    lucikpupik
    Participant

    Snímek-obrazovky-1

    Attachments:
    Last edited: 08.03.2021 15:19
    #3814

    lucikpupik
    Participant

    ted se mi povedlo tohle,ale jinam se nedostanu 🙁

    Snímek-obrazovky-6

    Attachments:
    Last edited: 08.03.2021 15:39
    #3820

    SeaStar
    Moderator

    tohle se ti povedlo po kliknutí na „Přihlásit se“.. co to udělá, pokud nahoře vlevo pod Zobrazit dáš Znovu načíst? Jsem na discordu celý den, komunikace tam je rychlejší. Chybka je někde u tebe v nastavení, musíme přijít na to kde. Na discordu jsem SeaStar#3030

    #3828

    lucikpupik
    Participant

    dyž to dám znova načíst,nedělá to nic, zůstane to stejný

    #3844

    Maeve
    Keymaster

    <font style=“vertical-align: inherit;“><font style=“vertical-align: inherit;“>когда я его перезагружаю, он ничего не делает, он остается прежним</font></font>

    Hello!
    Can you, please, submit a ticket via the support service or make a request on Discord channel? The link to join discord is https://discord.gg/h6TzE8Uf

    #3954

    25334551
    Participant

    Hezký večer. Nestálo by za to, napsat nějaký návod veřejně, ne přes nějaký disord? Mám stejný problém

    #3957

    JackSparrow
    Participant

    Ahoj, stojí to za prd. Opomenuli dung křídel aj. malé věci, že se přítelkyně už 2 dny nemůže nalogovat, to je průser ! Mj. samozřejmě zrovna u eventu, kde nejsou potřeba vyjímečně prachy a jsou slušné odměny, ne šunty jako 5 úlomků křídel atd. Psala na EN, CZ podporu, kde nic,tu nic. Logne se přes svůj FB účet jako vždy a nabízí jí to dtále dokola novou postavu, jakéhosi krypla. Tak to laskavě opravte : Dagen, Server 28. Zajímavé, že když jsme hráli LOA 2 přes Esprit a něco se pokazilo, řešilo se to rychle a dávali velmi, velmi solidní kompenzace. Tady ? Jako od Zilvara z chudobince !!!

    #3959

    SeaStar
    Moderator

    Hezký večer. Nestálo by za to, napsat nějaký návod veřejně, ne přes nějaký disord? Mám stejný problém

    Bohužel u každého, kde jsme řešili problémy s logováním byl problém trošičku jinde, Někdo měl zaregistrován účet přes FB a snažil se logovat klasicky, Někdo nezaklikl CZ a logoval se na EN verzi, popřípadě instaloval klienta na Win97, kde klient bohužel neběží. Zde na Foru je přidán dokonce návod s videem, takže už vážně nevím, jak globálně poradit. Navíc na Discordu je komunikace rychlejší a soukromá, takže screeny a podobně jsou ve zprávách privátní.

    #3960

    SeaStar
    Moderator

    Ahoj, stojí to za prd. Opomenuli dung křídel aj. malé věci, že se přítelkyně už 2 dny nemůže nalogovat, to je průser ! Mj. samozřejmě zrovna u eventu, kde nejsou potřeba vyjímečně prachy a jsou slušné odměny, ne šunty jako 5 úlomků křídel atd. Psala na EN, CZ podporu, kde nic,tu nic. Logne se přes svůj FB účet jako vždy a nabízí jí to dtále dokola novou postavu, jakéhosi krypla. Tak to laskavě opravte : Dagen, Server 28. Zajímavé, že když jsme hráli LOA 2 přes Esprit a něco se pokazilo, řešilo se to rychle a dávali velmi, velmi solidní kompenzace. Tady ? Jako od Zilvara z chudobince !!!

    Bohužel odměny a kompenzace nejsou v mé kompetenci. Máme jediného admina, který navíc mluví anglicky a veškeré eventy a kompenzace jsou v rukou projektového manažera pro české servery.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.