nefunkční přihlášní s20

Forums Dračí Pán Technické problémy nefunkční přihlášní s20

This topic contains 84 replies, has 36 voices, and was last updated by  22844775 4 years ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 82 total)
  • Author
    Posts
  • #854

    kojot
    Participant

    Ahoj zdravím vás na S19 take černo

    #855

    23821682
    Participant

    Ahoj jak ctu tak stale cerna obrazovka i u me na s20 . Alca nick

    #856

    dede
    Participant

    S13 funguje,řekli mi tam,že jde o sloučení serverů a prý se na svůj server (S14) už nepodívám,ale postava,kterou na S14 mám je aktivní.
    Jen netuším pokud je to tak s tím sloučením,na kterým serveru se můžu s postavou z S14 přihlásit ….

    #858

    dede (sheila)
    Participant

    Nazdarek Keele,jsem dede …..
    To před tebou jsem psal já,na S13 mi to psal FallOf,jen hledám jak se na svojí postavu dostat :((

    #859

    Petr
    Participant

    Tak koukám že chyba potkala skoro kromě 23. Provozovatel samozřejmně mlčí, peníze má a nic jiného ho nezajímá, spokojenost nebo informovanost hráčů je klasicky nulová a to ani od moderátorů.

    #861

    23821682
    Participant

    nechce se mi expit znova

    #862

    dede (sheila)
    Participant

    já ti nvm,FallOf na moji postavu koukal,ale přihlásit se k ní mi nejde nvm jak na to ..

    #863

    23657232
    Participant

    s18 také nejde

    #865

    Luisa
    Participant

    Drahý admine – nebo kdo to bude řešit- jsou tu lidé, co do toho narvali x tisíc – já naštěstí jen pár set. I to naštve, ale předpokládám, že naštvaných lidí bude dostatek v případě nesprovoznění i na hromadnou stížnost. Prosím alespoň v rámci uklidnění situace a zachování důvěryhodné tváře serveru o vyjádření, zda zapsané bonusy na současných postavách alespoň převedete na jiný servery – úroveň, vip, jantary apod. Děkuji.

    #866

    23821682
    Participant

    ja se prihlaila na s13 ale muj nick mi tam dat nejde takze misto alca co mam na s20 tak Alisa odzacatku 🙁 clovek se snazi a pak nic….

    #867

    22808684
    Participant

    Jaký slučování? Kdyby fungoval jen jeden server, tak to tak trochu chápu, ale když funguje například 13 a 21 ale nefunguje 14, 20 a některý další, nedává nic z toho smysl!

    #871

    BadBoyCZ
    Participant

    BadBoyCZ
    Vy co jste tady z s20 tak zkoušeli jste hrát někde jinde?

    #872

    Gribi
    Participant

    Vie niekto ako sa dostanem na svoj učet? S13 po novom Gribi?

    #874

    22745159
    Participant

    gribi taky jsem mimo jinak serato

    #875

    dede (sheila)
    Participant

    Gribi mě S13 pracuje normálně

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 82 total)

You must be logged in to reply to this topic.